II turniej asów
o
puchar Jana Najdrowskiego
Turniej nr 1
29 października 1983 -
Grudziądz
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Woźniak Mieczysław | Gorzów | 0 | 0 | - | 2 | 3 | 5 | 11 | ||||||||||||||||||
2 | Berliński Mirosław | Gdańsk | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 13 | 1 | ||||||||||||||||||
3 | Feld Roman | Grudziądz | 2 | 0 | 1 | - | - | 3 | 16 | ||||||||||||||||||
4 | Ząbik Jan | Toruń | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 9 | 6 | ||||||||||||||||||
5 | Miedziński Stanisław | Toruń | 3 | 1 | 2 | 3 | 3 | 12 | 3 | ||||||||||||||||||
6 | Żabiałowicz Wojciech | Toruń | 1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 12 | 4 | ||||||||||||||||||
7 | Pawlak Wiesław | Zielona Góra | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 8 | 7 | ||||||||||||||||||
8 | Ziarnik Marek | Bydgoszcz | 0 | 1 | 2 | 0 | u | 3 | 15 | ||||||||||||||||||
9 | Miastkowski Eugeniusz | Toruń | 3 | 3 | w | 3 | 3 | 12 | 2 | ||||||||||||||||||
10 | Podolski Grzegorz | Grudziądz | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | 10 | ||||||||||||||||||
11 | Rembas Jerzy | Gorzów | d | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 9 | ||||||||||||||||||
12 | Żerdziński Zdzisław | Grudziądz | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 13 | ||||||||||||||||||
13 | Jaworek Maciej | Zielona Góra | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 12 | 5 | ||||||||||||||||||
14 | Szydlik Jan | Grudziądz | 0 | 0 | 3 | 0 | d | 3 | 14 | ||||||||||||||||||
15 | Dzikowski Grzegorz | Gdańsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 12 | ||||||||||||||||||
16 | Maroszek Andrzej | Bydgoszcz | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 7 | 8 | ||||||||||||||||||
R1 | Makowski Marek | Toruń | - | - | |||||||||||||||||||||||
R2 | Kowalski Dariusz | Grudziądz | - | - | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Roman Cheładze |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Turniej nr 2
30 października 1983 -
Grudziądz
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Maroszek Andrzej | Bydgoszcz | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 8 | 9 | ||||||||||||||||||
2 | Dzikowski Grzegorz | Gdańsk | 2 | 0 | 1 | 0 | w | 3 | 13 | ||||||||||||||||||
3 | Szydlik Jan | Grudziądz | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 15 | ||||||||||||||||||
4 | Jaworek Maciej | Zielona Góra | 3 | 2 | 3 | 1 | 2 | 11 | 3 | ||||||||||||||||||
5 | Żerdziński Zdzisław | Grudziądz | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 16 | ||||||||||||||||||
6 | Rembas Jerzy | Gorzów | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 9 | 6 | ||||||||||||||||||
7 | Podolski Grzegorz | Grudziądz | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 12 | ||||||||||||||||||
8 | Miastkowski Eugeniusz | Toruń | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | ||||||||||||||||||
9 | Ziarnik Marek | Bydgoszcz | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 6 | 11 | ||||||||||||||||||
10 | Pawlak Wiesław | Zielona Góra | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 8 | 8 | ||||||||||||||||||
11 | Żabiałowicz Wojciech | Toruń | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | ||||||||||||||||||
12 | Miedziński Stanisław | Toruń | w | 1 | 3 | 3 | 3 | 10 | 5 | ||||||||||||||||||
13 | Ząbik Jan | Toruń | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 9 | 7 | ||||||||||||||||||
14 | Makowski Marek | Toruń | d | 2 | 2 | 2 | 1 | 7 | 10 | ||||||||||||||||||
15 | Berliński Mirosław | Gdańsk | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 13 | 2 | ||||||||||||||||||
16 | Kowalski Dariusz | Grudziądz | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 14 | ||||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Roman Cheładze |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Klasyfikacja końcowa
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | Punkty |
1 | Żabiałowicz Wojciech | Toruń | 27 |
2 | Berliński Mirosław | Gdańsk | 26 |
3 | Jaworek Maciej | Zielona Góra | 23 |
4 | Miastkowski Eugeniusz | Toruń | 23 |
5 | Miedziński Stanisław | Toruń | 22 |
6 | Ząbik Jan | Toruń | 18 |
7 | Pawlak Wiesław | Zielona Góra | 16 |
8 | Rembas Jerzy | Gorzów | 15 |
9 | Maroszek Andrzej | Bydgoszcz | 15 |
10 | Podolski Grzegorz | Grudziądz | 11 |
11 | Ziarnik Marek | Bydgoszcz | 9 |
12 | Dzikowski Grzegorz | Gdańsk | 8 |
13 | Makowski Marek | Toruń | 7 |
14 | Woźniak Mieczysław | Gorzów | 5 |
15 | Szydlik Jan | Grudziądz | 5 |
16 | Żerdziński Zdzisław | Grudziądz | 4 |
17 | Feld Roman | Grudziądz | 3 |
18 | Kowalski Dariusz | Grudziądz | 3 |