młodzieżowy czwórmecz drużynowy
21
września 1982 - Grudziądz
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub | Gdańsk | C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | ||
1 | Stenka Dariusz | 2 | 2 | 2 | 1 | 22 | 82,00 | ||||||||||||
2 | Żyto Piotr | 3 | 2 | 2 | 1 | 79,20 | |||||||||||||
3 | Fedeczko Ł | 1 | 0 | 1 | 1 | 79,60 | |||||||||||||
4 | Kwidzynski M | 1 | 1 | u | 2 | 3 | 80,40 | ||||||||||||
17R | Sosnowski J | 78,00 | |||||||||||||||||
Klub | Toruń | B | A | C | A | B | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | 78,00 | |
5 | Miedziński Stanisław | 3 | 1 | 1 | 3 | 26 | 79,20 | ||||||||||||
6 | Woźnicki Jan | 2 | 2 | 3 | 3 | 79,60 | |||||||||||||
7 | Śniegowski Grzegorz | w | 1 | 3 | w | 77,40 | |||||||||||||
8 | Marwitz Andrzej | 1 | u | 1 | 2 | 2 | 80,20 | ||||||||||||
18R | Kończykowski Marek | 78,00 | |||||||||||||||||
Klub | Gniezno | A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | 79,60 | |
9 | Brylowski | Sosnowski J | 0 | u | u | 0 | 35 | 79,80 | ||||||||||||
10 | Furtak | Kończykowski | 3 | 3 | 2 | 2 | 80,00 | |||||||||||||
11 | Garstka | Kowalski D | u | - | - | - | 89,20 | |||||||||||||
12 | Halka A | - | - | - | - | 1 | 78,00 | ||||||||||||
19R | Gała H | ||||||||||||||||||
Klub | Grudziądz | D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | B | A | A | B | C | A | ||
13 | Budzeń J | 3 | 3 | 3 | 2 | 10 | |||||||||||||
14 | Szymko P | 2 | 3 | 2 | 0 | ||||||||||||||
15 | Bałtrukowicz J | 2 | 2 | 1 | 3 | ||||||||||||||
16 | Tracz D | u | 3 | 3 | 3 | 4 | |||||||||||||
20R | Kowalski D | ||||||||||||||||||
Sędzia |
Ryszard Kowalski | ||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |