Turniej Indywidualny
o Puchar przewodniczącego MRN
01
maja 1980 - Grudziądz
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Szydlik | Grudziądz | 3 | 3 | u/1 | 3 | 3 | 11 | 4 | 78,40 | |||||||||||||||||
2 | Gluecklich Henryk | Bydgoszcz | 2 | d | 1 | 2 | 1 | 6 | 10 | 79,00 | |||||||||||||||||
3 | Grabowski Jan | Zielona Góra | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | 8 | 80,00 | |||||||||||||||||
4 | Kończykowski Marek | Toruń | u/w | - | - | - | - | 0 | 15 | 79,00 | |||||||||||||||||
5 | Kedziora Lech | Grudziądz | 3 | u | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | 79,00 | |||||||||||||||||
6 | Wełnicki Ireneusz | Bydgoszcz | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 7 | 9 | 77,80 | |||||||||||||||||
7 | Krzystyniak Jan | Zielona Góra | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | 2 | 2 | 79,40 | ||||||||||||||||
8 | Ziarnik Kazimierz | Bydgoszcz | u | - | - | - | - | 0 | 16 | 80,20 | |||||||||||||||||
9 | Dzikowski Grzegorz | Gdańsk | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 11 | 5 | 80,40 | |||||||||||||||||
10 | Bladowski | Gdańsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 | 79,20 | |||||||||||||||||
11 | Dichting Artur | Grudziądz | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 13 | 3 | --,-- | |||||||||||||||||
12 | Podolski Grzegorz | Grudziądz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 12 | 80,20 | |||||||||||||||||
13 | Miastkowski Czesław | Toruń | 1 | u/w | 2 | 1 | 2 | 6 | 11 | 78,60 | |||||||||||||||||
14 | Ośkiewicz Wiesław | Grudziądz | 3 | 3 | u/3 | 2 | 3 | 14 | 3 | 1 | 79,20 | ||||||||||||||||
15 | Wiśniewski Tadeusz | Toruń | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 9 | 7 | 80,20 | |||||||||||||||||
16 | Kowalewski Henryk | Gdańsk | 0 | 0 | 0 | 1 | u | 1 | 13 | --,-- | |||||||||||||||||
R1 | Rutecki Zdzisław | Grudziądz | u | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | nklas | 78,80 | |||||||||||||||||
R2 | Szenwald Jarosław | Grudziądz | 1 | 0 | 1 | 2 | nklas | 80,00 | |||||||||||||||||||
R3 | Bembnista | Bydgoszcz | 2 | u | 2 | nklas | 80,80 | ||||||||||||||||||||
sędzia: Ryszard Kowalski |
80,00 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
79,60 |