Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
s u m a |
czas | |||||||||||||||||||
Eliminacje - I runda |
s u m a |
El - II runda |
s u m a |
finały | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |
13 2;6;7 |
14 1;5;9 |
15 3;4;8 |
16 7;8;9 |
17 4;5;6 |
18 1;2;3 |
|||||||
1 | Zbigniew Błażejczak | Zielona Góra | 2 | 4 | 4 | 2 |
30 I |
3 |
35 I |
3 |
43 I |
71,50 | ||||||||||||
2 | Sławomir Dudek | 3 | 5 | 5 | 5 | 2 | 5 | 71,65 | ||||||||||||||||
19R | Dariusz Michalak | 71,35 | ||||||||||||||||||||||
3 | Krzysztof Kuczwalski | Toruń | 5 | 5 | 5 | 5 |
23 III |
5 |
28 IV |
5 |
35 IV |
72,71 | ||||||||||||
4 | Mariusz Strzelecki | 0 | - | - | - | w | 2 | 71,71 | ||||||||||||||||
20R | Mirosław Kowalik | 3 | u | w | 71,75 | |||||||||||||||||||
5 | Piotr Świst | Gorzów | 4 | 5 | 5 | 5 |
27 II |
5 |
34 II |
d |
38 II |
73,14 | ||||||||||||
6 | Marek Hućko | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 4 | 73,02 | ||||||||||||||||
21R | Piotr Paluch | 73,57 | ||||||||||||||||||||||
7 | Andrzej Puczyński | Częstochowa | 2 | 2 | 2 | 3 |
12 IX |
1 |
13 IX |
5 |
19 VIII |
73,27 | ||||||||||||
8 | Paweł Szymański | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 73,39 | ||||||||||||||||
22R | Bogusław Nocuń | 73,02 | ||||||||||||||||||||||
9 | Waldemar Cieślewicz | Bydgoszcz | 3 | 4 | 2 | - |
21 V |
4 |
30 III |
1 |
33 III |
72,53 | ||||||||||||
10 | Jacek Gomólski | 5 | d | 3 | 4 | 5 | 2 | 73,00 | ||||||||||||||||
23R | Jacek Woźniak | 73,89 | ||||||||||||||||||||||
11 | Jarosław Olszewski | Gdańsk | 4 | 1 | 4 | 4 |
15 VI |
4 |
19 VI |
3 |
23 VII |
74,31 | ||||||||||||
12 | Roman Uzarek | 1 | - | - | 0 | - | 1 | 73,34 | ||||||||||||||||
24R | Sławomir Abakumow | 0 | 1 | 0 | 73,20 | |||||||||||||||||||
13 | Andrzej Bykiewicz | Tarnów | d | 3 | 3 | 3 |
15 VIII |
u |
19 VIII |
2 |
21 IX |
|||||||||||||
14 | Artur Taraszka | 2 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | |||||||||||||||||
25R | Jacek Rempała | |||||||||||||||||||||||
15 | Dariusz Fliegert | Rybnik | 3 | 1 | u | - |
15 VII |
1 |
19 VII |
- |
26 VI |
|||||||||||||
16 | Andrzej Musiolik | 1 | 2 | 4 | 3 | 3 | 3 | |||||||||||||||||
26R | Michał Janik | 1 | 4 | |||||||||||||||||||||
17 | Romuald Janusz | Rzeszów | 4 | 3 | 1 | 1 |
22 IV |
2 |
27 V |
4 |
31 V |
|||||||||||||
18 | Andrzej Sikora | 5 | 4 | 0 | 4 | 3 | - | |||||||||||||||||
27R | Janusz Ślączka | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Jan Banasiak |
||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
A | B | C | D | E | F | ||||||||||||||||||
PARA | ||||||||||||||||||||||||
1,2,3 | A | D | ||||||||||||||||||||||
4,5,6 | B | E | ||||||||||||||||||||||
7,8,9 | C | F |