finał młodzieżowych drużynowych mistrzostw polski

Eliminacje runda 4
06 września 1979 - Toruń


Drużyny zostały podzielone na grupy eliminacyjne. Zwycięzcy grup wystartowali w czterech finałowych turniejach na torze każdego zespołu
Nr
Start
Nazwisko i Imię
Zawodnika
B          I          E          G          I C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 PKT
Klub

Toruń

C B A B D A D C B D C D C A B A MCE
1 Kończykowski Marek       2       3       -       d 41 73,40
2 Makowski Marek     3       3       3       2   73,20
3 Miastkowski Eugeniusz   2       3       3       3     74,40
4 Żabiałowicz Wojciech 3       3       3       3       1 74,20
17R Kwiatkowski Krzysztof                       2         74,20
Klub

Gdańsk

B A C A B D C D A B A B B D D C   75,80
5 Kołacki 2         1         2         3 35 76,00
6 Berliński Mirosław   3     2             3     3   75,60
7 Landowski       3     -     -       -     75,40
8 Jakoniuk     2         2 2       2       2 74,80
18R Fede             1     2       2     75,60
Klub

Gorzów

A D B D A B B A C C B C D C A D   74,40
9 Ufir     0   0         0           - 6 74,80
10 Dubiec 0 2 0 1 73,40
11 Dąbrowski   0           0     0     0     72,20
12 Mazurkiewicz 0           -         - -       3 77,00
19R Migoś             0         1 1     1  
Klub

Grudziądz

D C D C B C A B D A B A A B C A    
13 Kędziora Lech   1         2   1             2 14  
14 Kołodziej 1             1   1         0    
15 Rutecki     1     0           0   1      
16 Szenwald       1 -           1   0       4  
20R Rapczyński Krzysztof         1                        
 

Sędzia

Władysław Kaba
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start    
P
- Powtórka Biegu   CZ - Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Turniej nr 1
12 września 1979 - Zielona Góra


   
Nr
Start
Nazwisko i Imię
Zawodnika
B          I          E          G          I C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 PKT
Klub

Toruń

C B A B D A D C B D C D C A B A MCE
1 Żabiałowicz Wojciech       3       3       2       2 29  
2 Makowski Marek     0       3       1       0    
3 Kończykowski Marek   1       0       2     -        
4 Miastkowski Eugeniusz 3       3       3         2     2  
17R Woźnicki Jan                         1        
Klub

Leszno

B A C A B D C D A B A B B D D C    
5 Brodala Henryk 0         -         -         - 36  
6 Jankowski Roman   3     2             3     3    
7 Sterna Grzegorz       2     2     3       3      
8 Buśkiewicz Ryszard     3         1 2       3       1  
18R Kowalski Marek           3         2         1  
Klub

Zielona Góra

A D B D A B B A C C B C D C A D    
9 Olszak Henryk     2   1         d           3 25  
10 Krzystyniak Jan 1 2 1 2  
11 Jaworek Maciej   2           2     3     1      
12 Marcinkowski Zbigniew 2           d         1 2       3  
19R Jarząbek                                  
Klub

Rzeszów

D C D C B C A B D A B A A B C A    
13 Darzycki   0         1   0             0 6  
14 Krzywonos 1             0   1         1    
15 Surowiec     1     1           0   0      
16 Delimat       0 d           0   w       4  
20R Majewski                                  
 

Sędzia

Roman Siwiak
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start    
P
- Powtórka Biegu   CZ - Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Turniej nr 2
13 września 1979 - Toruń


     
Nr
Start
Nazwisko i Imię
Zawodnika
B          I          E          G          I C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 PKT
Klub Leszno C B A B D A D C B D C D C A B A MCE
1 Brodala Henryk       0       -       -       - 28 73,20
2 Jankowski Roman     2       2       2       3   73,00
3 Buśkiewicz Ryszard   2       3       3       3     72,20
4 Sterna Grzegorz 3       1       u       0       I 73,00
17R Kowalski               3       u       1 72,60
Klub Zielona Góra B A C A B D C D A B A B B D D C   72,60
5 Jarząbek 1         0         0         0 16 73,00
6 Krzysztyniak Jan   1     0             2     1   74,40
7 Jaworek Maciej       3     1     0       3     74,20
8 Marcinkowski Zbigniew     0         2 2       0       III 73,40
18R ---                                 73,40
Klub Rzeszów A D B D A B B A C C B C D C A D   74,00
9 Surowiec Andrzej     1   2         1           2 14 73,,20
10 Krzywonos A 2 1 1 0 74,00
11 Delimat A   0           0     1     1     75,40
12 Darzycki M u           0         1 1       IV --,--
19R Majewski                                  
Klub Toruń D C D C B C A B D A B A A B C A    
13 Żabiałowicz Wojciech   3         3   3             3 38  
14 Makowski Marek 2             1   2         2    
15 Miastkowski Eugeniusz     3     2           3   2      
16 Woźnicki Jan       1 -           -   -       I  
20R Kończykowski Marek         3           3   2        
 

Sędzia

Zbigniew Najwer
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start    
P
- Powtórka Biegu   CZ - Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Turniej nr 3

27 września 1979 - Leszno
1.Unia Leszno 36
  ( ) Roman Jankowski 3 3 3 3 12
  ( ) Ryszard Buśkiewicz 3 3 3 2 11
  ( ) Grzegorz Sterna 2 3 0 3 8
  ( ) Marek Kowalski d 1 1
  ( ) Mariusz Okoniewski 3 1 4
2.Stal Toruń 30
  ( ) Wojciech Żabiałowicz 3 2 w 2 7
  ( ) Marek Makowski 3 1 3 3 10
  ( ) Eugeniusz Miastkowski u 2 2 3 7
  ( ) Krzysztof Kwiatkowski 1 d 1
  ( ) Jan Woźnicki 3 2 5
3.Stal Rzeszów 16
  ( ) Antoni Krzywonos w 0
  ( ) Andrzej Surowiec 1 2 1 1 5
  ( ) Andrzej Delimat 2 1 2 2 7
  ( ) Roman Gieroń 1 0 1 2
  ( ) Marian Darzycki 1 u 1 u 2
4.Falubaz Zielona Góra 12
  ( ) Jerzy Marcinkowski 2 0 1 3
  ( ) Andrzej Jarząbek 0 2 0 2
  ( ) Wiesław Pawlak 0 2 0 0 2
  ( ) Tadeusz Swaczyna 2 0 0 2
  ( ) Maciej Jaworek u 2 1 3
         
Sędzia - ???

Turniej nr 4

25 października 1979 - Rzeszów
1.Unia Leszno 40
  ( ) Roman Jankowski 3 2 3 2 10
  ( ) Mariusz Okoniewski 2 2 1 5
  ( ) Grzegorz Sterna 3 3 3 3 12
  ( ) Ryszard Buśkiewicz 3 2 3 3 11
  ( ) Marek Kowalski 2 2
2.Stal Toruń 28
  ( ) Eugeniusz Miastkowski 2 3 1 3 9
  ( ) Krzysztof Kwiatkowski 1 0 1
  ( ) Marek Kończykowski 1 1 1 3
  ( ) Jan Woźnicki 2 0 1 3
  ( ) Wojciech Żabiałowicz 3 3 3 3 12
3.Stal Rzeszów 21
  ( ) Antoni Krzywonos 2 0 2 1 5
  ( ) Andrzej Delimat d 2 2 d 4
  ( ) Andrzej Surowiec 3 1 2 2 8
  ( ) Roman Gieroń 0 2 2
  ( ) Marian Darzycki 1 1 2
4.Falubaz Zielona Góra 7
  ( ) Wiesław Pawlak 0 1 2 0 3
  ( ) Jan Krzystyniak 1 1 0 1 3
  ( ) Jerzy Marcinkowski 1 0 0 0 1
  ( ) Alfred Krzystyniak d 0 0
  ( ) Andrzej Jarząbek 0 0 0
         
Sędzia - ???

klasyfikacja końcowa
młodzieżowych drużynowych mistrzostw polski 1979


1 Unia Leszno                 11 140
2 Stal Toruń                      9 125
3 Falubaz Zielona Góra     2 60
4 Stal Rzeszów                 2 57

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt