zawodnicy startujący w barwach toruńskich
w najwyższej klasie rozgrywek - I liga; Ekstraliga (wg średniej na bieg)


lata 1976-2019; 2021
Lp Zawodnik Średnia Biegowa
  Średnia 1,705
1 JONSSON Per 2,538
2 LORAM Mark 2,485
3 RICKARDSSON Tony 2,457
4 ŻABIAŁOWICZ Wojciech 2,339
5 KARLSSON-ROHLEN Christer 2,316
6 SAJFUTDINOW Emil 2,279
7 CRUMP Jason 2,277
8 HANCOCK Greg 2,211
9 SULLIVAN Ryan 2,198
10 GUSTAFSSON Henrik 2,182
11 PROTASIEWICZ Piotr 2,098
12 LAMBERT Robert 2,083
13 DOYLE Jason 2,031
14 NAHLIN Peter 2,029
15 ZĄBIK Jan 2,024
16 GOLLOB Tomasz 2,017
17 KARLSSON Peter 2,014
18 VACULIK Martin 2,000
19 CHARCZENKO Grigorij 2,000
20 JONSSON Andreas 1,972
21 HOLDER Chris 1,967
22 KRZYŻANIAK Jacek 1,939
23 JAGUŚ Wiesław 1,911
24 BAJERSKI Tomasz 1,898
25 ANDERSEN Hans 1,874
26 KOWALIK Mirosław 1,872
27 ŁAGUTA Grigorij 1,867
28 PEDERSEN Bjerne 1,866
29 MIASTKOWSKI Eugeniusz 1,816
30 MIEDZIŃSKI Stanisław 1,799
31 ARASZEWICZ Kazimierz 1,795
32 PRZEDPEŁSKI Paweł 1,786
33 WORONKOW Władimir 1,783
34 HOLDER Jack 1,782
35 WARD Darcy 1,773
36 PLEWIŃSKI Janusz 1,761
37 IVERSEN Niels Kristian 1,743
38 MIEDZIŃSKI Adrian 1,683
39 HOLTA Rune 1,669
40 WIŚNIEWSKI Tadeusz 1,655
41 MARCINKOWSKI Zbigniew 1,639
42 SAWINA Robert 1,633
43 ŚNIEGOWSKI Grzegorz 1,629
44 KNIAŹ Jerzy 1,613
45 WALASEK Grzegorz 1,607
46 JENSEN Jepsen Michael 1,585
47 KOŚCIECHA Robert 1,555
48 ZĄBIK Karol 1,509
49 WOŹNICKI Jan 1,503
50 TORNQUIST Robin 1,500
51 ZAGAR Matej 1,488
52 DRYML Ales 1,468
53 KUCZWALSKI Krzysztof 1,437
54 KUŁAKOW Wiktor 1,417
55 SŁOWIŃSKI Zygmunt 1,416
56 HANDBERG Gert 1,414
57 MAKOWSKI Marek 1,411
58 SŁABOŃ Krzysztof 1,402
59 COOK John 1,400
60 KWIATKOWSKI Krzysztof 1,398
61 TIETZ Stefan 1,374
62 FAJFER Oskar 1,339
63 MARCINKOWSKI Alan 1,316
64 ANDERSSON Stefan 1,314
65 CHRZANOWSKI Tomasz 1,310
66 WALCZAK Waldemar 1,309
67 SMITH Andy 1,282
68 KOWALSKI Ryszard 1,275
69 KACZMAREK Daniel 1,270
70 KOŚCIECHA Roman 1,269
71 BARON Piotr  1,259
72 GOMÓLSKI Kacper 1,254
73 PULCZYŃSKI Emil 1,233
74 ŚWIĄTKIEWICZ Tomasz 1,230
75 KUS Matej 1,227
76 KOŃCZYKOWSKI Marek 1,225
77 JOHNSTON Steve 1,143
78 DANNO Stefan 1,125
79 DERDZIŃSKI Sławomir 1,117
80 PUSZAKOWSKI Mariusz 1,116
81 MIASTKOWSKI Czesław 1,060
82 STEAD Simon Trevor 1,048
83 OLKIEWICZ Adam 1,034
84 KOŚCIUCH Norbert 1,033
85 PRUS Robert 1,031
86 KRZYŻANIAK Bogdan 1,023
87 LEWANDOWSKI Krzysztof 1,000
88 STRZELECKI Mariusz 0,981
89 MOSKOWICZ Jan 0,961
90 SIELSKI Mariusz 0,950
91 PULCZYŃSKI Kamil 0,910
92 JAGUŚ Marcin 0,858
93 MARKUSZEWSKI Piotr 0,857
94 BRZOZOWSKI Kamil 0,838
95 NYSTROEM Kenneth 0,833
96 CZERWIŃSKI Zbigniew 0,786
97 MAĆKIEWICZ Piotr 0,773
98 WIĘCKOWSKI Marian 0,700
99 KENNETT Edward 0,667
100 MROCZKA Artur 0,667
101 KOPEĆ-SOBCZYŃSKI Igor 0,643
102 LAMPKOWSKI Mateusz 0,636
103 KRAKOWIAK Norbert 0,600
104 CELMER Damian 0,564
105 ŻUPIŃSKI Karol 0,545
106 PAWLIKOWSKI Łukasz 0,541
107 KŁOS Przemysław 0,509
108 KOWALIK Marcin 0,500
109 NORRIS David 0,500
110 TOPINKA Tomas 0,500
111 WIŚNIEWSKI Adam 0,500
112 KSIĘŻAK Robert 0,500
113 BEDNARSKI Jarosław 0,481
114 KALWASIŃSKI Arkadiusz 0,417
115 STACHOWIAK Damian 0,409
116 WRONKOWSKI Remigiusz 0,385
117 PODOLSKI Grzegorz 0,364
118 PIETRYKOWSKI Bartosz 0,357
119 KNYTER Jerz 0,333
120 BOGDANOWICZ Maksymilan 0,258
121 SMOLINSKI Martin 0,250
122 KRZYŻANOWSKI Dawid 0,235
123 MARWITZ Andrzej 0,222
124 MARCINIEC (Kiełbasa) Kamil 0,222
125 KOŚCIELSKI Marcin 0,222
126 ZIELIŃSKI Tomasz 0,167
127 CISOŃ Waldemar 0,154
128 PRZEDPEŁSKI Łukasz 0,000
129 NIZGORSKI FILIP 0,000
130 RAPCZYŃSKI Krzysztof 0,000
131 CZYŻ Sławomir 0,000
132 LICZNERSKI Bernard 0,000
133 WOLENDER Paweł 0,000
134 LIPERTOWICZ Kazimierz 0,000
135 SONDEJ Adam 0,000
136 YLINEN Vesa 0,000
137 WIŚNIEWSKI Tomasz 0,000
138 CHLUPAC Petr 0,000
139 TUROWSKI Marcin 0,000
140 MACIEJEWSKI Maciej 0,000
141 MAĆKOWSKI Maciej 0,000
142 TRYKOWSKI Krzysztof 0,000
143 RYDLEWSKI Alex 0,000
144 MICHNICKI Tomasz 0,000
145 STOLP Justin 0,000
146 KWIATKOWSKI Mateusz 0,000
147 NOWAKOWSKI Marcin 0,000
148 PIENIĄŻEK Oskar 0,000
149 PIERNIKOWSKI Mateusz 0,000
150 PRZYWIECZERSKI Tomasz 0,000
151 RUMIŃSKI PATRYK 0,000
152 SIKORA Patryk 0,000
153 BEYGER Tomasz 0,000
154 BONIECKI Damian 0,000
155 GUSTAFSSON Simon 0,000
156 KRYWALD Mateusz 0,000
157 LIPIŃSKI Łukasz 0,000
158 MROCZKOWSKI Dawid 0,000
159 ŚLIWIŃSKI Adrian 0,000
160 WOJCIECHOWSKI Adam 0,000
161 BACH Rene 0,000
162 BLIXT Michael 0,000
163 GOLLOB-AJTNER Oskar 0,000
164 GOŁOST Wojciech 0,000
165 STOGOWSKI Łukasz 0,000

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt