zawodnicy startujący w barwach toruńskich
w najwyższej klasie rozgrywek - I liga; Ekstraliga (wg ilości punktów)


lata 1976-2019; 2021
Lp. Zawodnik Pkt Bon Suma P+B
Średnia 283 31 314
1 ŻABIAŁOWICZ Wojciech 2802 82 2884
2 JAGUŚ Wiesław 2523,5 221 2744,5
3 MIEDZIŃSKI Adrian 2036 275 2311
4 KOWALIK Mirosław 1986 215 2201
5 HOLDER Chris 1962 188 2150
6 SULLIVAN Ryan 1901 117 2018
7 MIASTKOWSKI Eugeniusz 1645 162 1807
8 KRZYŻANIAK Jacek 1633 147 1780
9 BAJERSKI Tomasz 1225 155 1380
10 ZĄBIK Jan 1199 78 1277
11 KUCZWALSKI Krzysztof 966,5 160 1126,5
12 KOŚCIECHA Robert 773 138 911
13 MIEDZIŃSKI Stanisław 776 120 896
14 PRZEDPEŁSKI Paweł 751 94 845
15 SAWINA Robert 676 98 774
16 WIŚNIEWSKI Tadeusz 591 71 662
17 RICKARDSSON Tony 634 27 661
18 CRUMP Jason 627 31 658
19 PLEWIŃSKI Janusz 602 53 655
20 ZĄBIK Karol 530 78 608
21 WARD Darcy 517 61 578
22 CHRZANOWSKI Tomasz 470 75 545
23 KNIAŹ Jerzy 477 39 516
24 TIETZ Stefan 424 90 514
25 LORAM Mark 478 19 497
26 JONSSON Per 481 14 495
27 WOŹNICKI Jan 425 65 490
28 KWIATKOWSKI Krzysztof 411 53 464
29 DOYLE Jason 424 31 455
30 PROTASIEWICZ Piotr 401 27 428
31 SŁOWIŃSKI Zygmunt 342 53 395
32 ŚNIEGOWSKI Grzegorz 313 65 378
33 HOLDER Jack 338 38 376
34 GOLLOB Tomasz 331 22 353
35 ANDERSEN Hans 304 39 343
36 HANCOCK Greg 296 18 314
37 IVERSEN Niels Kristian 287 25 312
38 MAKOWSKI Marek 257 52 309
39 JENSEN Jepsen Michael 265 41 306
40 HOLTA Rune 252 20 272
41 PULCZYŃSKI Emil 241 24 265
42 ŚWIĄTKIEWICZ Tomasz 208 38 246
43 PEDERSEN Bjerne 200 22 222
44 OLKIEWICZ Adam 176 39 215
45 WALCZAK Waldemar 188 24 212
46 DERDZIŃSKI Sławomir 168 33 201
47 KOWALSKI Ryszard 169 26 195
48 PUSZAKOWSKI Mariusz 164 28 192
49 VACULIK Martin 174 12 186
50 GOMÓLSKI Kacper 126 32 158
51 ŁAGUTA Grigorij 142 13 155
52 LAMBERT Robert 137 13 150
53 FAJFER Oskar 118 28 146
54 PULCZYŃSKI Kamil 121 21 142
55 MIASTKOWSKI Czesław 117 25 142
56 JONSSON Andreas 112 28 140
57 KARLSSON Peter 129 10 139
58 SAJFUTDINOW Emil 127 12 139
59 MARCINKOWSKI Zbigniew 116 20 136
60 KOŃCZYKOWSKI Marek 110 26 136
61 KACZMAREK Daniel 115 12 127
62 MOSKOWICZ Jan 97 27 124
63 HANDBERG Gert 107 16 123
64 SŁABOŃ Krzysztof 101 21 122
65 ZAGAR Matej 99 20 119
66 MAĆKIEWICZ Piotr 89 27 116
67 DRYML Ales 94 19 113
68 STRZELECKI Mariusz 89 16 105
69 KOPEĆ-SOBCZYŃSKI Igor 84 17 101
70 SMITH Andy 81 19 100
71 JAGUŚ Marcin 85 12 97
72 WALASEK Grzegorz 78 12 90
73 KOŚCIECHA Roman 74 11 85
74 ARASZEWICZ Kazimierz 57 13 70
75 NAHLIN Peter 61 8 69
76 PRUS Robert 53 14 67
77 BRZOZOWSKI Kamil 55 7 62
78 KUS Matej 49 5 54
79 MARCINKOWSKI Alan 37 13 50
80 ANDERSSON Stefan 42 4 46
81 LEWANDOWSKI Krzysztof 39 7 46
82 KARLSSON-ROHLEN Christer 41 3 44
83 KRZYŻANIAK Bogdan 37 7 44
84 WORONKOW Władimir 35 6 41
85 BARON Piotr  29 5 34
86 KOŚCIUCH Norbert 24 7 31
87 KŁOS Przemysław 25 3 28
88 GUSTAFSSON Henrik 24 0 24
89 KOWALIK Marcin 20 4 24
90 CELMER Damian 19 3 22
91 STEAD Simon Trevor 19 3 22
92 WRONKOWSKI Remigiusz 20 0 20
93 CHARCZENKO Grigorij 17 3 20
94 PAWLIKOWSKI Łukasz 15 5 20
95 SIELSKI Mariusz 17 2 19
96 ŻUPIŃSKI Karol 13 5 18
97 KUŁAKOW Wiktor 16 1 17
98 LAMPKOWSKI Mateusz 11 3 14
99 BEDNARSKI Jarosław 12 1 13
100 CZERWIŃSKI Zbigniew 8 3 11
101 KALWASIŃSKI Arkadiusz 8 2 10
102 PIETRYKOWSKI Bartosz 6 4 10
103 STACHOWIAK Damian 9 0 9
104 DANNO Stefan 8 1 9
105 JOHNSTON Steve 8 0 8
106 BOGDANOWICZ Maksymilan 7 1 8
107 PODOLSKI Grzegorz 5 3 8
108 COOK John 7 0 7
109 WIĘCKOWSKI Marian 6 1 7
110 MARWITZ Andrzej 6 0 6
111 MARKUSZEWSKI Piotr 6 0 6
112 KRAKOWIAK Norbert 4 2 6
113 NYSTROEM Kenneth 5 0 5
114 KRZYŻANOWSKI Dawid 3 1 4
115 TORNQUIST Robin 2 1 3
116 CISOŃ Waldemar 2 0 2
117 TOPINKA Tomas 2 0 2
118 MARCINIEC (Kiełbasa) Kamil 1 1 2
119 KOŚCIELSKI Marcin 1 1 2
120 NORRIS David 1 1 2
121 KENNETT Edward 1 1 2
122 MROCZKA Artur 1 1 2
123 ZIELIŃSKI Tomasz 1 0 1
124 SMOLINSKI Martin 1 0 1
125 KNYTER Jerz 1 0 1
126 WIŚNIEWSKI Adam 1 0 1
127 KSIĘŻAK Robert 1 0 1
128 PRZEDPEŁSKI Łukasz 0 0 0
129 NIZGORSKI FILIP 0 0 0
130 RAPCZYŃSKI Krzysztof 0 0 0
131 CZYŻ Sławomir 0 0 0
132 LICZNERSKI Bernard 0 0 0
133 WOLENDER Paweł 0 0 0
134 LIPERTOWICZ Kazimierz 0 0 0
135 SONDEJ Adam 0 0 0
136 YLINEN Vesa 0 0 0
137 WIŚNIEWSKI Tomasz 0 0 0
138 CHLUPAC Petr 0 0 0
139 TUROWSKI Marcin 0 0 0
140 MACIEJEWSKI Maciej 0 0 0
141 MAĆKOWSKI Maciej 0 0 0
142 TRYKOWSKI Krzysztof 0 0 0
143 RYDLEWSKI Alex 0 0 0
144 MICHNICKI Tomasz 0 0 0
145 STOLP Justin 0 0 0
146 KWIATKOWSKI Mateusz 0 0 0
147 NOWAKOWSKI Marcin 0 0 0
148 PIENIĄŻEK Oskar 0 0 0
149 PIERNIKOWSKI Mateusz 0 0 0
150 PRZYWIECZERSKI Tomasz 0 0 0
151 RUMIŃSKI PATRYK 0 0 0
152 SIKORA Patryk 0 0 0
153 BEYGER Tomasz 0 0 0
154 BONIECKI Damian 0 0 0
155 GUSTAFSSON Simon 0 0 0
156 KRYWALD Mateusz 0 0 0
157 LIPIŃSKI Łukasz 0 0 0
158 MROCZKOWSKI Dawid 0 0 0
159 ŚLIWIŃSKI Adrian 0 0 0
160 WOJCIECHOWSKI Adam 0 0 0
161 BACH Rene 0 0 0
162 BLIXT Michael 0 0 0
163 GOLLOB-AJTNER Oskar 0 0 0
164 GOŁOST Wojciech 0 0 0
165 STOGOWSKI Łukasz 0 0 0

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt