lista zawodników zastępowanych w sezonie 2012
Zgodnie z regulaminem rozgrywek żużlowych zawodnikiem zastępowanym jest w składzie danego zespołu zawodnik spełniający następujące warunki:
EKSTRALIGA
1) ma prawo być zgłoszonym do zawodów,
2) posiada pierwszą, drugą, trzecią, czwartą lub piątą średnią indywidualną (SI)
w składzie aktualnej na dzień zawodów kadry klubu, obliczoną wg zasad
zamieszczonych w postanowieniach na dany sezon,
3) posiada zwolnienie lekarskie na okres co najmniej 9 dni, w których zawiera
się data zawodów, załączone do zgłoszenia drużyny do zawodów w formie
oświadczenia o niezdolności zawodnika do startu w zawodach żużlowych; lub
startuje w dniu zawodów w zawodach FIM lub UEM w terminach kalendarzowych lub
przełożonych na termin rezerwowy pokrywających się z datą zawodów – nazwę
zawodów FIM lub UEM w których startuje zawodnik odnotowuje się w zgłoszeniu do
zawodów, otrzymuje, z uwzględnieniem postanowień ust. 2 i 3, status zawodnika
zastępowanego, który jest liczony do składu drużyny, co spełnia wymogi art. 709
ust. 1.
Zawodnik posiadający pierwszą, drugą lub trzecią średnią indywidualną (SI) w
składzie aktualnej na dzień zawodów kadry klubu otrzymujący status zawodnika
zastępowanego może być zastępowany przez pozostałych zawodników bez ograniczeń,
z zastrzeżeniem postanowień art. 719.
Zawodnik posiadający czwartą lub piątą średnią indywidualną (SI) w składzie
aktualnej na dzień zawodów kadry klubu otrzymujący status zawodnika
zastępowanego może być zastępowany przez pozostałych zawodników w ten sposób,
że:
1) zawodnik posiadający czwartą SI może być zastępowany przez zawodników z
trzecią lub niższą SI,
2) zawodnik posiadający piątą SI może być zastępowany przez zawodników z czwartą
lub niższą SI, z zastrzeżeniem postanowień art. 719.
POZOSTAŁE KLASY ROZGRYWEK
1) ma prawo być zgłoszonym do zawodów,
2) posiada pierwszą, drugą lub trzecią średnią indywidualną (SI) w składzie
aktualnej na dzień zawodów kadry klubu, obliczoną wg zasad zamieszczonych regulaminie.
3) posiada zwolnienie lekarskie na okres co najmniej 9 dni, w których zawiera
się data zawodów, załączone do zgłoszenia drużyny do zawodów w formie
oświadczenia o niezdolności zawodnika do startu w zawodach żużlowych; jeżeli
zawodnik w okresie w/w zwolnienia lekarskiego wystartuje w jakichkolwiek innych
zawodach podlega karze dyscyplinarnej,
4) nie jest zgłoszony pod numerem 6, 7 oraz 14, 15,
zastępowani w 1,2,3 meczu DMP |
zastępowani
w 4,5,6 meczu DMP |
zastępowani
w 7,8,9 meczu DMP |
zastępowani
w 10,11,12 meczu DMP |
zastępowani
w 13,14,15 meczu DMP |
zastępowani
w 16,17,18 meczu DMP |
zastępowani w rundzie play-off i barażach |
|
|
|||||||
ŻKS "Polonia Bydgoszcz" S.A. |
1. Emil SAYFUTDINOV 1,953 2. Krzysztof BUCZKOWSKI 1,765 3. Tomasz GAPIŃSKI 1,711 4. Robert KOŚCIECHA 1,634 5. Artem LAGUTA 1,371 |
1. Krzysztof BUCZKOWSKI 2,353 2. Emil SAYFUTDINOV 2,333 3. Tomasz GAPIŃSKI 1,750 4. Szymon WOŹNIAK 1,462 5. Robert KOŚCIECHA 1,417 |
1. Emil SAYFUTDINOV 2,500 2. Robert KOŚCIECHA 1,857 3. Krzysztof BUCZKOWSKI 1,688 4. Tomasz GAPIŃSKI 1,571 5. Mikołaj CURYŁO 1,417 |
1. Krzysztof BUCZKOWSKI 1,813 2. Tomasz GAPIŃSKI 1,714 3. Robert KOŚCIECHA 1,588 4. Szymon WOŹNIAK 1,500 5. Emil SAYFUTDINOV 1,467 |
Emil Sajfutdinow - 2,625 Krzysztof Buczkowski - 1,875 Robert Kościecha - 1,688 Szymon Woźniak - 1,417 Mikołaj Curyło - 1,400 |
1. Emil SAYFUTDINOV 2,600 2. Mikołaj CURYŁO 1,923 3. Krzysztof BUCZKOWSKI 1,667 4. Szymon WOŹNIAK 1,538 5. Robert KOŚCIECHA 1,429 |
koniec rozgrywek |
CKM Włókniarz S.A. Częstochowa |
1. Grigorij LAGUTA 2,129 2. Daniel NERMARK 1,873 3. Chris HARRIS 1,667 4. Mirosław JABŁOŃSKI 1,446 5. Rafał SZOMBIERSKI 1,400 |
1. Grigorij LAGUTA 2,294 2. Artur CZAJA 1,818 3. Grzegorz ZENGOTA 1,800 4. Daniel NERMARK 1,800 5. Mirosław JABŁOŃSKI 1,364 |
1. Grigorij LAGUTA 2,083 2. Chris HARRIS 1,571 3. Grzegorz ZENGOTA 1,438 4. Daniel NERMARK 1,385 5. Mirosław JABŁOŃSKI 1,267 |
1. Grigorij LAGUTA 2,583 2. Kenneth BJERRE 2,133 3. Daniel NERMARK 2,067 4. Mirosław JABŁOŃSKI 1,583 5. Grzegorz ZENGOTA 1,357 |
1. Grigorij Łaguta 2,250 2. Daniel Nermark 2,059 3. Kenneth Bjerre 1,800 4. Rafał Szombierski 1,429 5. Artur Czaja 1,000 |
1. Daniel NERMARK 1,867 2. Grzegorz ZENGOTA 1,818 3. Grigorij LAGUTA 1,714 4. Mirosław JABŁOŃSKI 1,636 5. Rafał SZOMBIERSKI 1,357 |
koniec rozgrywek |
Lotos Wybrzeże Gdańsk |
1. Nicki PEDERSEN 2,163 2. Piotr ŚWIDERSKI 1,895 3. Thomas H. JONASSON 1,713 4. Tomasz CHRZANOWSKI 1,599 5. Maksims BOGDANOVS 1,492 |
1. Nicki PEDERSEN 2,556 2. Thomas H. JONASSON 1,438 3. Tomasz CHRZANOWSKI 1,400 4. Krystian PIESZCZEK 1,231 5. Maksims BOGDANOVS 1,100 |
1. Nicki PEDERSEN 2,765 2. Thomas H. JONASSON 1,882 3. Krystian PIESZCZEK 1,538 4. Maksims BOGDANOVS 1,231 5. Tomasz CHRZANOWSKI 1,200 |
1. Nicki PEDERSEN 2,353 2. Thomas H. JONASSON 1,750 3. Krystian PIESZCZEK 1,250 4. Maksims BOGDANOVS 1,000 5. Tomasz CHRZANOWSKI 0,769 |
1. Nicki Pedersen 2,588 2. Maksim Bogdanow 1,714 3. Zbigniew Suchecki 1,700 4. Thomas H. Jonasson 1,500 5. Krystian Pieszczek 1,000 |
1. Nicki PEDERSEN 2,706 2. Renat GAFUROV 1,909 3. Piotr ŚWIDERSKI 1,000 4. Krystian PIESZCZEK 0,857 5. Tomasz CHRZANOWSKI 0,667 |
1. Nicki PEDERSEN 2,563 2. Thomas H. JONASSON 2,300 3. Piotr ŚWIDERSKI 1,375 4. Renat GAFUROV 1,100 5. Zbigniew SUCHECKI 1,000 |
KS Stal Gorzów |
1. Tomasz GOLLOB 2,417 2. Matej ZAGAR 1,947 3. Krzysztof KASPRZAK 1,720 4. Niels Kristian IVERSEN 1,625 5. Bartosz ZMARZLIK 1,464 |
1. Niels Kristian IVERSEN 2,467 2. Matej ZAGAR 2,200 3. Tomasz GOLLOB 2,133 4. Krzysztof KASPRZAK 2,077 5. Michael Jepsen JENSEN 1,917 |
1. Michael Jepsen JENSEN 2,429 2. Niels Kristian IVERSEN 2,286 3. Tomasz GOLLOB 2,231 4. Krzysztof KASPRZAK 2,071 5. Matej ZAGAR 2,000 |
1. Niels Kristian IVERSEN 2,467 2. Matej ZAGAR 2,000 3. Krzysztof KASPRZAK 1,857 4. Michael Jepsen JENSEN 1,857 5. Bartosz ZMARZLIK 1,636 |
1. Niels Kristian Iversen 2,563 2. Bartosz Zmarzlik 1,923 3. Tomasz Gollob 1,857 4. Matej Zagar 1,615 5. Michael Jepsen Jensen 1,500 |
1. Bartosz ZMARZLIK 2,333 2. Niels Kristian IVERSEN 2,000 3. Michael Jepsen JENSEN 1,867 4. Matej ZAGAR 1,786 5. Krzysztof KASPRZAK 1,786 |
1. Matej ZAGAR 2,917 2. Niels Kristian IVERSEN 2,286 3. Michael Jepsen JENSEN 1,938 4. Tomasz GOLLOB 1,929 5. Krzysztof KASPRZAK 1,733 |
Unia Leszno |
1. Jarosław HAMPEL 2,625 2. Przemysław PAWLICKI 1,738 3. Troy BATCHELOR 1,689 4. Damian BALIŃSKI 1,566 5. Piotr PAWLICKI 1,481 |
1. Jurica PAVLIC 2,300 2. Jarosław HAMPEL 2,267 3. Troy BATCHELOR 1,923 4. Piotr PAWLICKI 1,833 5. Przemysław PAWLICKI 1,800 |
1. Jarosław HAMPEL 2,000 2. Przemysław PAWLICKI 1,813 3. Tobiasz MUSIELAK 1,692 4. Jurica PAVLIC 1,364 5. Piotr PAWLICKI 1,182 |
1. Jurica PAVLIC 2,188 2. Przemysław PAWLICKI 1,938 3. Damian BALIŃSKI 1,769 4. Piotr PAWLICKI 1,429 5. Tobiasz MUSIELAK 1,417 |
1. Damian Baliński 1,875 2. Przemysław Pawlicki 1,765 3. Piotr Pawlicki 1,714 4. Troy Batchelor 1,500 5. Jurica Pavlic 1,333 |
1. Piotr PAWLICKI 2,143 2. Przemysław PAWLICKI 2,125 3. Troy BATCHELOR 1,929 4. Damian BALIŃSKI 1,857 5. Jurica PAVLIC 1,615 |
koniec rozgrywek |
Marma Stal Rzeszów |
1. Jason CRUMP 2,337 2. Grzegorz WALASEK 1,805 3. Rafał OKONIEWSKI 1,712 4. Joonas KYLMAKORPI 1,684 5. Lee RICHARDSON 1,485 |
1. Jason CRUMP 2,118 2. Grzegorz WALASEK 2,000 3. Rafał OKONIEWSKI 1,786 4. Łukasz SÓWKA 1,083 5. Lee RICHARDSON 0,917 |
1. Grzegorz WALASEK 2,500 2. Joonas KYLMAKORPI 2,300 3. Jason CRUMP 2,063 4. Rafał OKONIEWSKI 1,813 5. Łukasz SÓWKA 1,231 |
1. Grzegorz WALASEK 2,353 2. Rafał OKONIEWSKI 2,000 3. Jason CRUMP 2,000 4. Łukasz SÓWKA 1,556 5. Joonas KYLMAKORPI 1,167 |
Grzegorz Walasek - 2,235 Rafał Okoniewski - 2,000 Jason Crump - 1,545 Maciej Kuciapa - 1,533 Łukasz Sówka - 1,222 |
1. Jason CRUMP 2,133 2. Rafał OKONIEWSKI 1,875 3. Grzegorz WALASEK 1,625 4. Łukasz SÓWKA 1,111 5. Maciej KUCIAPA 1,067 |
koniec rozgrywek |
Tauron Azoty Unia Tarnów ŻSSA |
1. Greg HANCOCK 2,146 2. Maciej JANOWSKI 2,013 3. Janusz KOŁODZIEJ 1,762 4. Martin VACULIK 1,708 5. Dawid LAMPART 1,221 |
1. Greg HANCOCK 2,600 2. Leon MADSEN 2,400 3. Janusz KOŁODZIEJ 2,286 4. Martin VACULIK 1,933 5. Maciej JANOWSKI 1,462 |
1. Greg HANCOCK 2,467 2. Janusz KOŁODZIEJ 2,333 3. Maciej JANOWSKI 1,867 4. Leon MADSEN 1,857 5. Martin VACULIK 1,533 |
1. Maciej JANOWSKI 2,688 2. Janusz KOŁODZIEJ 2,385 3. Greg HANCOCK 2,133 4. Martin VACULIK 1,933 5. Leon MADSEN 1,667 |
1. Martin Vaculik 2,588 2. Janusz Kołodziej 2,500 3. Maciej Janowski 1,933 4. Leon Madsen 1,875 5. Greg Hancock 1,700 |
1. Greg HANCOCK 2,313 2. Maciej JANOWSKI 2,000 3. Martin VACULIK 1,867 4. Janusz KOŁODZIEJ 1,692 5. Leon MADSEN 1,429 |
1. Martin VACULIK 2,643 2. Greg HANCOCK 2,400 3. Maciej JANOWSKI 2,200 4. Leon MADSEN 2,143 5. Janusz KOŁODZIEJ 2,000 |
KS Toruń "UNIBAX" SA |
1. Ryan SULLIVAN 2,296 2. Chris HOLDER 2,111 3. Darcy WARD 1,991 4. Adrian MIEDZIŃSKI 1,989 5. Emil PULCZYŃSKI 1,347 |
1. Chris HOLDER 2,125 2. Darcy WARD 1,882 3. Ryan SULLIVAN 1,875 4. Adrian MIEDZIŃSKI 1,625 5. Emil PULCZYŃSKI 1,364 |
1. Chris HOLDER 2,813 2. Darcy WARD 2,400 3. Ryan SULLIVAN 2,188 4. Adrian MIEDZIŃSKI 1,813 5. Emil PULCZYŃSKI 1,133 |
1. Chris HOLDER 2,375 2. Darcy WARD 2,167 3. Ryan SULLIVAN 1,875 4. Kamil PULCZYŃSKI 1,857 5. Adrian MIEDZIŃSKI 1,714 |
1. Chris Holder 2,333 2. Adrian Miedziński 2,063 3. Ryan Sullivan 1,882 4. Emil Pulczyński 1,615 5. Kamil Pulczyński 1,385 |
1. Ryan SULLIVAN 2,643 2. Chris HOLDER 2,125 3. Darcy WARD 2,125 4. Adrian MIEDZIŃSKI 2,000 5. Emil PULCZYŃSKI 1,600 |
1. Darcy WARD 2,333 2. Ryan SULLIVAN 2,200 3. Chris HOLDER 2,000 4. Adrian MIEDZIŃSKI 2,000 5. Emil PULCZYŃSKI 1,200 |
Sparta Betard Wrocław |
1. Frederik LINDGREN 1,913 2. Kenneth BJERRE 1,897 3. Sebastian UŁAMEK 1,892 4. Tai WOFFINDEN 1,692 5. Tomasz JĘDRZEJAK 1,573 |
1. Tomasz JĘDRZEJAK 1,750 2. Sebastian UŁAMEK 1,692 3. Nicolai KLINDT 1,455 4. Frederik LINDGREN 1,429 5. Tai WOFFINDEN 1,400 |
1. Tomasz JĘDRZEJAK 2,158 2. Frederik LINDGREN 2,053 3. Tai WOFFINDEN 1,750 4. Sebastian UŁAMEK 1,611 5. Patryk MALITOWSKI 1,143 |
1. Tomasz JĘDRZEJAK 2,056 2. Sebastian UŁAMEK 1,529 3. Frederik LINDGREN 1,077 4. Dennis ANDERSSON 1,000 5. Patryk MALITOWSKI 0,750 |
1. Tomasz Jędrzejak 2,467 2. Fredrik Lindgren 2,133 3. Sebastian Ułamek 1,938 4. Tai Woffinden 1,556 5. Jesper B. Monberg 1,462 |
1. Tai WOFFINDEN 2,267 2. Frederik LINDGREN 2,000 3. Sebastian UŁAMEK 1,733 4. Tomasz JĘDRZEJAK 1,533 5. Patryk MALITOWSKI 1,222 |
1. Tomasz JĘDRZEJAK 2,000 2. Frederik LINDGREN 1,867 3. Tai WOFFINDEN 1,800 4. Sebastian UŁAMEK 1,667 5. Dennis ANDERSSON 1,643 |
Falubaz Zielona Góra |
1. Andreas JONSSON 2,317 2. Piotr PROTASIEWICZ 2,269 3. Rune HOLTA 1,771 4. Krzysztof JABŁOŃSKI 1,600 5. Jonas DAVIDSSON 1,549 |
1. Patryk DUDEK 2,563 2. Andreas JONSSON 2,125 3. Alexander LOKTAEV 1,800 4. Rune HOLTA 1,444 5. Piotr PROTASIEWICZ 1,400 |
1. Andreas JONSSON 2,538 2. Piotr PROTASIEWICZ 2,000 3. Patryk DUDEK 1,923 4. Rune HOLTA 1,583 5. Alexander LOKTAEV 1,154 |
1. Andreas JONSSON 2,533 2. Piotr PROTASIEWICZ 2,067 3. Patryk DUDEK 2,000 4. Rune HOLTA 1,786 5. Alexander LOKTAEV 1,733 |
1. Andreas Jonsson 2,500 2. Piotr Protasiewicz 2,467 3. Rune Holta 1,857 4. Aleksandr Łoktajew 1,786 5. Patryk Dudek 1,667 |
1. Piotr PROTASIEWICZ 2,467 2. Andreas JONSSON 2,267 3. Patryk DUDEK 2,000 4. Rune HOLTA 1,385 5. Alexander LOKTAEV 1,357 |
1. Jonas DAVIDSSON 1,889 2. Piotr PROTASIEWICZ 1,714 3. Andreas JONSSON 1,688 4. Rune HOLTA 1,667 5. Patryk DUDEK 1,643 |
|
|||||||
SK Lokomotive Daugavpils |
1. Roman POVAZHNY 2,035 2. Mikael MAX 1,938 3. Kenneth HANSEN 1,936 4. Kasts PUODZUKS 1,550 5. Andżejs LEBEDEVS 1,525 |
1. Mikael MAX 2,250 2. Roman POVAZHNY 1,933 3. Kasts PUODZUKS 1,714 4. Andżejs LEBEDEVS 1,429 5. Kenneth HANSEN 1,250 |
1. Andżejs LEBEDEVS 2,048 2. Roman POVAZHNY 2,048 3. Kasts PUODZUKS 1,947 4. Mikael MAX 1,750 5. Vadim TARASENKO 1,571 |
1. Mikael MAX 2,455 2. Andżejs LEBEDEVS 2,133 3. Roman POVAZHNY 1,765 4. Kasts PUODZUKS 1,667 5. Vjačeslavs GIRUCKIS 1,000 |
x | x |
1. Kasts PUODZUKS 1,933 2. Mikael MAX 1,600 3. Andżejs LEBEDEVS 1,563 4. Vjačeslavs GIRUCKIS 1,214 5. Roman POVAZHNY 1,071 |
Lechma Start Gniezno |
1. Antonio LINDBACK 2,397 2. Magnus ZETTERSTROEM 2,065 3. Bjarne PEDERSEN 2,042 4. Scott NICHOLLS 2,000 5. Oskar FAJFER 1,167 |
1. Antonio LINDBACK 2,059 2. Scott NICHOLLS 2,000 3. Maciej FAJFER 1,700 4. Magnus ZETTERSTROEM 1,583 5. Adam SKÓRNICKI 1,500 |
1. Antonio LINDBACK 2,238 2. Scott NICHOLLS 2,133 3. Bjarne PEDERSEN 2,000 4. Adam SKÓRNICKI 1,810 5. Magnus ZETTERSTROEM 1,421 |
1. Bjarne PEDERSEN 2,412 2. Antonio LINDBACK 2,176 3. Scott NICHOLLS 2,000 4. Magnus ZETTERSTROEM 1,667 5. Adam SKÓRNICKI 1,333 |
x | x |
1. Bjarne PEDERSEN 2,438 2. Antonio LINDBACK 2,063 3. Scott NICHOLLS 1,875 4. Adam SKÓRNICKI 1,800 5. Maciej FAJFER 1,286 |
GTŻ Grudziądz |
1. Norbert KOŚCIUCH 1,893 2. Andriy KARPOV 1,854 3. David WATT 1,849 4. David RUUD 1,734 5. Paweł STASZEK 1,616 |
1. Peter LJUNG 2,571 2. David WATT 2,333 3. Andriy KARPOV 2,200 4. Hans N. ANDERSEN 1,923 5. Norbert KOŚCIUCH 1,867 |
1. David WATT 2,000 2. Norbert KOŚCIUCH 1,952 3. Peter LJUNG 1,632 4. Hans N. ANDERSEN 1,235 5. Andriy KARPOV 1,176 |
1. Peter LJUNG 2,571 2. Andriy KARPOV 2,333 3. David WATT 2,143 4. Norbert KOŚCIUCH 1,786 5. Łukasz CYRAN 1,636 |
x | x |
1. Hans N. ANDERSEN 2,467 2. David WATT 2,143 3. Norbert KOŚCIUCH 2,000 4. Peter LJUNG 1,929 5. Łukasz CYRAN 1,636 |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
1. Mads KORNELIUSSEN 2,043 2. Cameron WOODWARD 1,988 3. Robert MIŚKOWIAK 1,944 4. Paweł MIESIĄC 1,823 5. Daniel JELENIEWSKI 1,812 |
1. Robert MIŚKOWIAK 2,118 2. Dawid STACHYRA 1,800 3. Paweł MIESIĄC 1,400 4. Mads KORNELIUSSEN 1,375 5. Daniel JELENIEWSKI 1,167 |
1. Robert MIŚKOWIAK 2,550 2. Daniel JELENIEWSKI 2,316 3. Cameron WOODWARD 2,238 4. Dawid STACHYRA 2,050 5. Mateusz ŁUKASZEWSKI 1,750 |
1. Robert MIŚKOWIAK 2,563 2. Dawid STACHYRA 2,100 3. Paweł MIESIĄC 2,000 4. Daniel JELENIEWSKI 1,667 5. Karol BARAN 1,538 |
x | x |
1. Dawid STACHYRA 2,176 2. Robert MIŚKOWIAK 2,125 3. Paweł MIESIĄC 1,818 4. Daniel JELENIEWSKI 1,692 5. Karol BARAN 1,385 |
Orzeł Łódź |
1. Michał SZCZEPANIAK 1,819 2. Mateusz SZCZEPANIAK 1,697 3. Linus SUNDSTROEM 1,690 4. Rafał TROJANOWSKI 1,521 5. Patrick HOUGAARD 1,453 |
1. Damian ADAMCZAK 2,071 2. Mateusz SZCZEPANIAK 1,846 3. Linus SUNDSTROEM 1,800 4. Michał SZCZEPANIAK 1,571 5. Rafał TROJANOWSKI 1,538 |
1. Michał SZCZEPANIAK 2,263 2. Rafał TROJANOWSKI 2,100 3. Damian ADAMCZAK 2,000 4. Mateusz SZCZEPANIAK 1,905 5. Simon GUSTAFSSON 1,889 |
x | x | x | koniec rozgrywek |
ŻKS Ostrovia Ostrów |
1. Mariusz STASZEWSKI 1,908 2. Adrian GOMÓLSKI 1,828 3. Peter KARLSSON 1,816 4. Vladimir BORODULIN 1,651 5. Denis GIZATULLIN 1,557 |
1. Peter KARLSSON 2,235 2. Ronnie JAMROŻY 2,154 3. Rory SCHLEIN 1,700 4. Mariusz STASZEWSKI 1,533 |
1. Mariusz STASZEWSKI 1,762 2. Ronnie JAMROŻY 1,529 3. Peter KARLSSON 1,444 4. Denis GIZATULLIN 1,389 |
x | x | x |
1. Adrian GOMÓLSKI 1,900 2. Kenni LARSEN 1,900 3. Peter KARLSSON 1,750 4. Mariusz STASZEWSKI 1,600 5. Denis GIZATULLIN 1,273 |
|
|||||||
Speedway Wanda Kraków |
1. Stanisław BURZA 1,803 2. Kiril TSUKANOV 1,695 3. Borys MITURSKI 1,662 4. Jozsef TABAKA 1,569 5. Christian AGO 1,519 |
1. Stanisław BURZA 2,188 2. Jozsef TABAKA 2,000 3. Andrey KUDRYASHEV 1,909 4. Christian AGO 1,375 5. Sławomir PYSZNY 1,250 |
1. Stanisław BURZA 2,045 2. Vaclav MILIK 1,929 3. Andrey KUDRYASHEV 1,714 4. Jozsef TABAKA 1,550 5. Sławomir PYSZNY 1,400 |
1. Tobias KRONER 2,400 2. Jozsef TABAKA 2,200 3. Andrey KUDRYASHEV 2,000 4. Matej KUS 1,667 5. Sławomir PYSZNY 1,000 |
x | x | koniec rozgrywek |
KSM Krosno |
1. Paweł HLIB 1,892 2. Denis NOSOV 1,313 3. Adrian SZEWCZYKOWSKI 1,015 |
1. Paweł HLIB 2,294 2. Kevin WOELBERT 1,800 3. Adrian SZEWCZYKOWSKI 1,692 4. Nikolaj B. JAKOBSEN 1,625 5. Tobias BUSCH 1,615 |
1. Kevin WOELBERT 1,800 2. Tobias BUSCH 1,714 3. Paweł HLIB 1,545 4. Adrian SZEWCZYKOWSKI 1,474 5. Michał ŁOPACZEWSKI 1,417 |
drużyna wycofała się z rozgrywek | x | x | drużyna wycofała się z rozgrywek |
KŻ Kolejarz Opole |
1. Michał MITKO 2,280 2. Rafał FLEGER 2,031 3. Tomasz REMPAŁA 1,895 4. Marcin REMPAŁA 1,808 5. Adam CZECHOWICZ 1,533 |
1. Michał MITKO 1,875 2. Marcin REMPAŁA 1,867 3. Vitaly BELOUSOV 1,813 4. Rafał FLEGER 1,667 5. Adam CZECHOWICZ 1,545 |
1. Michał MITKO 2,105 2. Vitaly BELOUSOV 2,100 3. Marcin REMPAŁA 1,900 4. Tomasz REMPAŁA 1,889 5. Adam CZECHOWICZ 1,778 |
1. Marcin REMPAŁA 1,938 2. Krzysztof PECYNA 1,938 3. Michał MITKO 1,929 4. Vitaly BELOUSOV 1,800 5. Tomasz REMPAŁA 1,778 |
x | x | koniec rozgrywek |
Vivtoria Piła |
1. Marcin JĘDRZEJEWSKI 2,044 2. Mariusz PUSZAKOWSKI 2,000 3. Max DILGER 1,971 4. Piotr ŚWIST 1,924 5. Cyprian SZYMKO 1,486 |
1. Mariusz PUSZAKOWSKI 2,000 2. Piotr ŚWIST 1,800 3. Cyprian SZYMKO 1,625 4. Mariusz FRANKÓW 1,600 5. Marcin JĘDRZEJEWSKI 1,333 |
1. Mariusz PUSZAKOWSKI 2,650 2. Piotr ŚWIST 2,550 3. Marcin JĘDRZEJEWSKI 2,143 4. Mariusz FRANKÓW 1,500 5. Cyprian SZYMKO 0,750 |
1. Mariusz PUSZAKOWSKI 2,900 2. Piotr ŚWIST 2,700 3. Mariusz FRANKÓW 2,200 4. Marcin JĘDRZEJEWSKI 1,556 5. Cyprian SZYMKO 1,111 |
x | x |
1. Mariusz PUSZAKOWSKI 2,400 2. Piotr ŚWIST 2,400 3. Mariusz FRANKÓW 2,200 4. Marcin JĘDRZEJEWSKI 1,308 5. Cyprian SZYMKO 1,000 |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz |
1. Victor GOLUBOVSKIY 2,031 2. Erik ANDERSSON 1,722 3. Szymon KIEŁBASA 1,700 4. Anton ROSEN 1,563 |
1. Piotr DYM 2,222 2. Erik ANDERSSON 2,200 3. Sławomir MUSIELAK 1,667 4. Anton ROSEN 1,429 5. Szymon KIEŁBASA 1,300 |
1. Piotr DYM 1,800 2. Szymon KIEŁBASA 1,706 3. Victor GOLUBOVSKIY 1,556 4. Erik ANDERSSON 1,550 5. Sławomir MUSIELAK 1,368 |
1. Victor GOLUBOVSKIY 1,909 2. Erik ANDERSSON 1,727 3. Szymon KIEŁBASA 1,625 4. Anton ROSEN 1,625 5. Piotr DYM 1,200 |
x | x |
1. Victor GOLUBOVSKIY 2,133 2. Erik ANDERSSON 2,000 3. Anton ROSEN 1,846 4. Szymon KIEŁBASA 1,833 5. Piotr DYM 1,643 |
KS ROW Rybnik |
1. Kenni LARSEN 1,773 2. Aleksei KHARCHENKO 1,644 3. Patryk PAWLASZCZYK 1,548 4. Mateusz DOMAŃSKI 0,526 |
1. Roman CHROMIK 2,267 2. Oliver ALLEN 2,200 3. Patryk PAWLASZCZYK 1,733 4. Bartosz SZYMURA 1,417 5. Aleksei KHARCHENKO 1,357 |
1. Oliver ALLEN 2,474 2. Pontus ASPGREN 2,222 3. Mikkel B. JENSEN 2,091 4. Jacek REMPAŁA 2,053 5. Roman CHROMIK 1,950 |
1. Roman CHROMIK 1,875 2. Jacek REMPAŁA 1,857 3. Oliver ALLEN 1,765 4. Pontus ASPGREN 1,556 5. Mariusz FIERLEJ 1,500 |
x | x |
1. Roman CHROMIK 1,875 2. Jacek REMPAŁA 1,857 3. Oliver ALLEN 1,765 4. Pontus ASPGREN 1,556 5. Mariusz FIERLEJ 1,500 |