lista zawodników zastępowanych w sezonie 2007
Zgodnie z Art. 711. regulaminu rozgrywek żużlowych na sezon
2007 zgłoszony w składzie zawodnik spełniający
następujące warunki:
1) ma prawo być zgłoszonym do zawodów,
2) posiada pierwszą, drugą lub trzecią średnią indywidualną (SI) w składzie
aktualnej na dzień zawodów kadry klubu, obliczoną wg zasad
zamieszczonych w Rozdziale 10 Postanowienia na rok 2007 cz. J,
3) posiada zwolnienie lekarskie na okres co najmniej 9 dni, w których zawiera
się data zawodów, załączone do zgłoszenia drużyny do zawodów w formie
oświadczenia o niezdolności zawodnika do startu w zawodach żużlowych; jeżeli
zawodnik w okresie w/w zwolnienia lekarskiego wystartuje w jakichkolwiek innych
zawodach podlega karze dyscyplinarnej,
4) nie jest zgłoszony pod numerem 6, 7 oraz 14, 15,
otrzymuje status zawodnika zastępowanego, który jest liczony do składu drużyny,
co spełnia wymogi art. 710 ust. 1.
zastępowani od 1 do 7 rundy | zastępowani od 8 do 14 rundy |
zastępowani od 15 rundy dla ekstraligi i I ligi |
|
|
|||
ŻKS „Polonia Bydgoszcz” S.A. |
Andreas JONSSON 2,178 Mariusz STASZEWSKI 1,891 Rafał OKONIEWSKI 1,756 |
Andreas JONSSON 2,240 Rafał OKONIEWSKI 1,639 Krzysztof BUCZKOWSKI 1,455 |
Andreas JONSSON 2,091 Emil SAIFUTDINOV 1,885 Krzysztof BUCZKOWSKI 1,778 |
CKM Włókniarz S.A. Częstochowa |
Greg HANCOCK 2,452 Sebastian UŁAMEK 2,183 Lee RICHARDSON 1,844 |
Greg HANCOCK 2,324 Sebastian UŁAMEK 1,821 Lee RICHARDSON 1,657 |
Lukas DRYML 2,080 Greg HANCOCK 2,059 Lee RICHARDSON 1,559 |
Unia Leszno S.S.A. |
Leigh ADAMS 2,483 Jarosław HAMPEL 2,260 Damian BALIŃSKI 1,978 |
Leigh ADAMS 2,784 Damian BALIŃSKI 2,176 Krzysztof KASPRZAK 2,167 |
Leigh ADAMS 2,556 Krzysztof KASPRZAK 2,270 Jarosław HAMPEL 2,200 |
Marma - Stal Rzeszów S.A. |
Nicki PEDERSEN 2,541 Rafał DOBRUCKI 1,787 Rafał TROJANOWSKI 1,606 |
Nicki PEDERSEN
2,842 Scott NICHOLLS 2,000 Davey WATT 1,813 |
Nicki PEDERSEN 2,588 Scott NICHOLLS 2,000 David WATT 1,886 |
Unia Tarnów ŻSSA |
Tomasz GOLLOB 2,293 Rune HOLTA 2,113 Janusz KOŁODZIEJ 2,000 |
Rune HOLTA 2,389 Tomasz GOLLOB 2,297 Janusz KOŁODZIEJ 1,743 |
Tomasz GOLLOB 2,389 Rune HOLTA 2,128 Janusz KOŁODZIEJ 1,868 |
KST „UNIBAX” SA Toruń |
Wiesław JAGUŚ 2,181 Ryan SULLIVAN 2,089 Adrian MIEDZIŃSKI 1,863 |
Wiesław JAGUŚ 2,257 Ryan SULLIVAN 2,029 Karol ZĄBIK 2,000 |
Ryan SULLIVAN 2,353 Wiesław JAGUŚ 2,238 Karol ZĄBIK 1,893 |
WKS SSA Wrocław |
Jason CRUMP 2,660 Hans N. ANDERSEN 2,412 Tomasz JĘDRZEJAK 1,772 |
Jason CRUMP 2,162 Hans N. ANDERSEN 2,158 Tomasz GAPIŃSKI 1,774 |
Hans N. ANDERSEN 2,452 Jason CRUMP 2,350 Tomasz JĘDRZEJAK 1,870 |
ZKŻ Sportowa S.A. Zielona Góra |
Grzegorz WALASEK 2,234 Frederik LINDGREN 2,055 Piotr PROTASIEWICZ 1,942 |
Grzegorz WALASEK 2,000 Piotr PROTASIEWICZ 1,842 Niels Kristian IVERSEN 1,763 |
Grzegorz WALASEK 2,189 Piotr PROTASIEWICZ 1,972 Frederik LINDGREN 1,889 |
|
|||
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
Krzysztof JABŁOŃSKI 2,539 Artur PIETRZYK 2,255 Bjarne PEDERSEN 2,167 |
Bjarne PEDERSEN 2,306 Krzysztof JABŁOŃSKI 2,286 Tomasz CHRZANOWSKI 2,278 |
Tomasz Chrzanowski 2,529 Bjarne Pedersen 2,476 Krzysztof Jabłoński 2,1,71 |
TŻ Start Gniezno |
Kjastas POUDZUKS 2,134 Sergey DARKIN 1,778 Dawid CIEŚLEWICZ 1,671 |
Simon STEAD 1,769 Dawid CIEŚLEWICZ 1,538 Kjastas POUDŻUKS 1,444 |
Oliver Allen 1,647 Kjastas Puodżuks 1,400 Dawid Cieślewicz 1,367 |
KS Stal Gorzów |
Jesper B. JENSEN 2,389 David RUUD 2,268 Matej FERJAN 2,153 |
Jesper B.
JENSEN 2,606 Matej FERJAN 2,474 Magnus ZETTERSTROEM 2,179 |
Matej Ferjan 2,176 Jesper B. Jensen 2,171 Magnus Zetterstroem 2,167 |
GTŻ Grudziądz |
Paweł STASZEK 1,872 Adrian RYMEL 1,860 Jacek KRZYŻANIAK 1,840 |
Jacek KRZYŻANIAK 2,067 Paweł STASZEK 1,931 Ronnie JAMROŻY 1,758 |
Christian Hefenbrock 2,464 Paweł Staszek 1,935 Mariusz Puszakowski 1,444 |
TŻ Sipma Lublin |
Daniel JELENIEWSKI 1,879 Sebastian TRUMIŃSKI 1,717 Dariusz ŚLEDŹ 1,432 |
Dariusz ŚLEDŹ 2,152 Daniel JELENIEWSKI 1,806 Tomasz PISZCZ 1,719 |
Darius Śledź 2,237 Daniel Jeleniewski 2,167 Dawid Stachyra 2,000 |
KM Ostrów |
Peter KARLSSON 2,558 Mariusz WĘGRZYK 2,315 Łukasz JANKOWSKI 1,988 |
Mikael MAX 2,387 Peter KARLSSON 2,074 Charlie GJEDDE 1,895 |
Peter Karlsson 2,306 Mikael Max 2,111 Charlie Gjedde 2,000 |
PSŻ Poznań |
Adam SKÓRNICKI 2,382 Andrzej HUSZCZA 2,107 Łukasz LINETTE 1,909 |
Adam SKÓRNICKI 1,975 Norbert KOŚCIUCH 1,892 Grzegorz KŁOPOT 1,760 |
Norbert Kościuch 2,156 Adam Skórnicki 2,152 Rafał Trojanowski 1,714 |
RKM Rybnik |
Rafał SZOMBIERSKI 1,991 Chris HARRIS 1,788 Martin SMOLINSKI 1,584 |
Chris HARRIS 2,588 Rory SCHLEIN 1,909 Renat GAFUROV 1,875 |
Chris Harris 2,611 Renat Gafurov 2,333 Roman Povazhny 2,083 |
|
|||
Lokomotive Daugavpils |
Grigory LAGUTA 2,361 Sławomir DUDEK 2,306 Ruslan GATIYATOV 1,714 |
Grigory LAGUTA 2,360 Leonids PAURA 2,214 Tomasz BAJERSKI 2,160 |
|
KSM Krosno |
Semion VLASOV 1,936 Maciej JĄDER 1,516 |
Semion VLASOV 2,250 Martin VACULIK 1,529 Bartosz KASPROWIAK 1,385 |
|
KŻ Orzeł Łódź |
Freddie ERIKSSON 2,303 Stephan KATT 2,083 Jacek WOŹNIAK 1,389 |
Freddie ERIKSSON 2,625 Henning BAGER 1,625 Stephan KATT 1,625 |
|
Miskolc Speedway SE |
Attila STEFANI 2,086 Norbert MAGOSI 2,027 Laszlo SZATMARI 1,760 |
Stefan EKBERG 2,375 Laszlo SZATMARI 1,923 Jozsef TABAKA 1,533 |
|
KŻ Kolejarz Opole |
Adam PAWLICZEK 2,000 Piotr REMBAS 1,902 Adam CZECHOWICZ 1,873 |
Robert FLIS 2,276 Adam CZECHOWICZ 2,172 Adam PAWLICZEK 2,172 |
|
PSK Olymp Praga |
----------- |
Richard WOLFF 2,316 Pavel ONDRASIK 1,706 Adam VANDIREK 0,929 |
|
RKS Kolejarz Rawicz |
Piotr DYM 2,074 Jernej KOLENKO 2,071 Andrzej ZIEJA 1,857 |
Andrzej ZIEJA 2,448 Robert MIKOŁAJCZAK 2,333 Piotr DYM 2,310 |