Polski Związek Motorowy Zarząd Główny ul.
Kazimierzowska 66 02-518 Warszawa
KOMUNIKAT NR 52/2004
Główna Komisja Sportu
Żużlowego i biuro sportu ZG PZM
podaje listę transferową zawodników sportu żużlowego na rok 2004/2005
Lista wg nazwisk | Zatwierdzone zmiany barw klubowych |
Lista wg klubów | Wypożyczenia |
Lista wg kwot | Karencje |
zakończyli karierę |
Lista transferowa wg nazwiska zawodnika
1 | Andrzejczak | Łukasz | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
2 | Bajerski | Tomasz | KS APATOR | Toruń | 100 000 zł |
3 | Bałabuch | Szymon | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
4 | Baran | Karol | ZKS STAL | Rzeszów | Bezpłatnie |
5 | Baron | Piotr | WTS | Wrocław | Bezpłatnie |
6 | Bas | Krzysztof | KŻ KOLEJARZ | Opole | Bezpłatnie |
7 | Bendzera | Dawid | UNIA ŻSSA | Tarnów | 50 000 zł |
8 | Blaut | Grzegorz | KŻ KOLEJARZ | Opole | 20 000 zł |
9 | Bogińczuk | Artur | WTS | Wrocław | 50 000 zł |
10 | Bzdęga | Marcin | KS UNIA | Leszno | 400 000 zł |
11 | Cegielski | Krzysztof | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
12 | Chiński | Rafał | RKS KOLEJARZ | Rawicz | 2 400 zł |
13 | Cierniak | Mirosław | WTS | Wrocław | 50 000 zł |
14 | Cieślewicz | Dawid | KS START | Gniezno | 60 000 zł |
15 | Cieślewicz | Tomasz | KS START | Gniezno | 100 000 zł |
16 | Czechowicz | Adam | TŻ Opole | Opole | 100 000 zł |
17 | Dąbrowski | Marcin | KS STAL | Gorzów | Bezpłatnie |
18 | Domagała | Piotr | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | Bezpłatnie |
19 | Dominiczak | Krzysztof | ZKŻ | Zielona Góra | Bezpłatnie |
20 | Drabik | Sławomir | WTS | Wrocław | Bezpłatnie |
21 | Dudek | Sławomir | KŻ KOLEJARZ | Opole | Bezpłatnie |
22 | Duszyński | Paweł | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
23 | Dym | Piotr | KM | Ostrów | Bezpłatnie |
24 | Fajfer | Adam | KM | Ostrów | Bezpłatnie |
25 | Fierlej | Mariusz | KS UNIA | Leszno | 200 000 zł |
26 | Fijałkowski | Dariusz | BTŻ POLONIA | Bydgoszcz | 10 401,75 zł |
27 | Flis | Robert | KS STAL | Gorzów | 16 000 zł |
28 | Franków | Mariusz | TS POLONIA | Piła | Bezpłatnie |
29 | Głowacki | Marcin | KS APATOR | Toruń | 300 000 zł |
30 | Głuchy | Andrzej | KS STAL | Gorzów | 200 000 zł |
31 | Gomólski | Adrian | KS START | Gniezno | 20 000 zł |
32 | Grabowski | Tomasz | ZKŻ | Zielona Góra | 20 000 zł |
33 | Grabski | Damian | ZKŻ | Zielona Góra | 50 000 zł |
34 | Grygolec | Paweł | KSŻ | Krosno | Bezpłatnie |
35 | Gut | Robert | KS APATOR | Toruń | 300 000 zł |
36 | Hlib | Paweł | KS STAL | Gorzów | 250 000 zł |
37 | Hućko | Marek | KS STAL | Gorzów | Bezpłatnie |
38 | Huszcza | Andrzej | ZKŻ | Zielona Góra | Bezpłatnie |
39 | Jaguś | Marcin | KS APATOR | Toruń | 250 000 zł |
40 | Jaguś | Wiesław | KS APATOR | Toruń | Bezpłatnie |
41 | Jankowski | Roman | KS UNIA | Leszno | Bezpłatnie |
42 | Jąder | Maciej | KS UNIA | Leszno | 150 000 zł |
43 | Jeleniewski | Daniel | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
44 | Jurczyński | Jordan | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 30 000 zł |
45 | Kasperek | Łukasz | KŻ KOLEJARZ | Opole | 10 000 zł |
46 | Kasprowiak | Bartosz | ZKŻ | Zielona Góra | 100 000 zł |
47 | Kaźmierczak | Robert | RKS KOLEJARZ | Rawicz | 150 000 zł |
48 | Kiersztan | Łukasz | ZKŻ | Zielona Góra | 10 000 zł |
49 | Kierzkowski | Maciej | PKŻ POLONIA | Piła | Bezpłatnie |
50 | Kliś | Tomasz | ZKS STAL | Rzeszów | Bezpłatnie |
51 | Kłopot | Grzegorz | ZKŻ | Zielona Góra | Bezpłatnie |
52 | Kłos | Przemysław | KS APATOR | Toruń | 50 000 zł |
53 | Knapp | Grzegorz | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
54 | Korolew | Andrzej | KS UNIA | Leszno | 30 000 zł |
55 | Kościecha | Robert | KS APATOR | Toruń | 70 000 zł |
56 | Kowalewski | Paweł | PKŻ POLONIA | Piła | 100 000 zł |
57 | Kowalik | Mirosław | BTŻ POLONIA | Bydgoszcz | 60 000 zł |
58 | Kowalski | Rafał | PKŻ POLONIA | Piła | Bezpłatnie |
59 | Kruk | Tomasz | RKS KOLEJARZ | Rawicz | Bezpłatnie |
60 | Krzykowski | Tomasz | BKS WANDA | Kraków | Bezpłatnie |
61 | Kułtucki | Bolesław | RKS KOLEJARZ | Rawicz | Bezpłatnie |
62 | Kurtz | Konrad | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
63 | Kwiatkowski | Tomasz | KS STAL | Gorzów | Bezpłatnie |
64 | Linette | Łukasz | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
65 | Lisiak | Mariusz | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
66 | Loman | Łukasz | KS UNIA | Leszno | Bezpłatnie |
67 | Łabędzki | Adam | WTS | Wrocław | 50 000 zł |
68 | Łęcki | Paweł | RKS KOLEJARZ | Rawicz | Bezpłatnie |
69 | Łowicki | Dariusz | KS UNIA | Leszno | 20 000 zł |
70 | Łukaszewicz | Tomasz | KS UNIA | Leszno | 150 000 zł |
71 | Łukaszewski | Jarosław | GTŻ | Grudziądz | Bezpłatnie |
72 | Majewski | Artur | ZKŻ | Zielona Góra | 20 000 zł |
73 | Malecha | Karol | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 10 000 zł |
74 | Marcinkowski | Alan | ZKŻ | Zielona Góra | 350 000 zł |
75 | Mikołajczak | Robert | KS UNIA | Leszno | 100 000 zł |
76 | Mikuta | Krzysztof | TŻ Opole | Opole | 50 000 zł |
77 | Mordel | Jerzy | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
78 | Mróz | Marek | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | Bezpłatnie |
79 | Musiał | Grzegorz | GTŻ | Grudziądz | Bezpłatnie |
80 | Myler | Dariusz | KS UNIA | Leszno | 30 000 zł |
81 | Niemczura | Mariusz | BKS WANDA | Kraków | Bezpłatnie |
82 | Nowaczyk | Marcin | RKS KOLEJARZ | Rawicz | 150 000 zł |
83 | Nowak | Łukasz | PKŻ POLONIA | Piła | 100 000 zł |
84 | Nowicki | Tomasz | TŻ | Łódź | Bezpłatnie |
85 | Nowotyński | Daniel | KSŻ | Krosno | 7 000 zł |
86 | Okoniewski | Rafał | ZKŻ | Zielona Góra | 40 000 zł |
87 | Olechwierowicz | Tomasz | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | 50 000 zł |
88 | Olszewski | Jarosław | PKŻ POLONIA | Piła | Bezpłatnie |
89 | Osumek | Rafał | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 20 000 zł |
90 | Pacholak | Mariusz | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | Bezpłatnie |
91 | Paluch | Piotr | KS STAL | Gorzów | 16 000 zł |
92 | Pawliczek | Adam | KŻ KOLEJARZ | Opole | Bezpłatnie |
93 | Pawlikowski | Łukasz | GTŻ | Grudziądz | Bezpłatnie |
94 | Pawłowski | Maciej | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | 30 000 zł |
95 | Petranov | Georgi | BKS WANDA | Kraków | Bezpłatnie |
96 | Pietraszko | Adam | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 70 000 zł |
97 | Piszcz | Tomasz | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
98 | Poprawski | Tomasz | RKS KOLEJARZ | Rawicz | Bezpłatnie |
99 | Protasiewicz | Piotr | KS APATOR | Toruń | 100 000 zł |
100 | Przygódzki | Robert | BKS WANDA | Kraków | Bezpłatnie |
101 | Puszakowski | Mariusz | KS APATOR | Toruń | 100 000 zł |
102 | Pydzik | Sebastian | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 10 000 zł |
103 | Pyzik | Przemysław | BKS WANDA | Kraków | Bezpłatnie |
104 | Rajkowski | Marcin | KS STAL | Gorzów | 10 000 zł |
105 | Rajkowski | Przemysław | WKM | Warszawa | Bezpłatnie |
106 | Remian | Marek | BKS WANDA | Kraków | Bezpłatnie |
107 | Romanek | Łukasz | RKM | Rybnik | 400 000 zł |
108 | Rutkowski | Marcin | ZKŻ | Zielona Góra | 20 000 zł |
109 | Sawina | Robert | KS APATOR | Toruń | Bezpłatnie |
110 | Skórnicki | Adam | KS START | Gniezno | 50 000 zł |
111 | Skrzypczak | Sebastian | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
112 | Smith | Andy | BTŻ POLONIA | Bydgoszcz | Bezpłatnie |
113 | Stachyra | Dawid | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
114 | Stachyra | Janusz | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
115 | Stanisławski | Łukasz | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | Bezpłatnie |
116 | Staniszewski | Dariusz | KS START | Gniezno | 50 000 zł |
117 | Staszewski | Mariusz | RKM | Rybnik | 10 000 zł |
118 | Szczepaniak | Michał | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | Bezpłatnie |
119 | Szczurek | Mirosław | KSŻ | Krosno | 10 000 zł |
120 | Szmid | Łukasz | RKM | Rybnik | 311 960 zł |
121 | Szymkowiak | Jarosław | ZKŻ | Zielona Góra | Bezpłatnie |
122 | Ślączka | Janusz | KSŻ | Krosno | Bezpłatnie |
123 | Śledź | Dariusz | WTS | Wrocław | 50 000 zł |
124 | Śpiewanek | Jakub | KS STAL | Gorzów | 200 000 zł |
125 | Świst | Piotr | ZKŻ | Zielona Góra | 30 000 zł |
126 | Tomczyk | Artur | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 20 000 zł |
127 | Trojanowski | Rafał | ZKS STAL | Rzeszów | Bezpłatnie |
128 | Trumiński | Sebastian | LKŻ | Lublin | Bezpłatnie |
129 | Ułamek | Sebastian | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 60 000 zł |
130 | Umiński | Robert | BTŻ POLONIA | Bydgoszcz | 100 000 zł |
131 | Walczak | Waldemar | WKM | Warszawa | Bezpłatnie |
132 | Wardzała | Robert | UNIA ŻSSA | Tarnów | Bezpłatnie |
133 | Wawrzynowicz | Artur | KS UNIA | Leszno | 150 000 zł |
134 | Węgrzyk | Mariusz | RKM | Rybnik | 25 000 zł |
135 | Wiciński | Bartosz | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
136 | Wielemborek | Rafał | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | Bezpłatnie |
137 | Wilk | Rafał | ZKS STAL | Rzeszów | Bezpłatnie |
138 | Wiśniewski | Jarosław | WKM | Warszawa | Bezpłatnie |
139 | Woźniak | Jacek | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | Bezpłatnie |
140 | Zieja | Andrzej | KS START | Gniezno | 50 000 zł |
141 | Związko | Łukasz | KS START | Gniezno | 50 000 zł |
142 | Zywertowski | Tomasz | TŻ | Łódź | Bezpłatnie |
143 | Żurawski | Wojciech | WKM | Warszawa | Bezpłatnie |
Lista transferowa wg przynależności klubowej zawodnika
1 |
Łukaszewski |
Jarosław |
GTŻ |
Grudziądz |
Bezpłatnie |
2 |
Pawlikowski |
Łukasz |
GTŻ |
Grudziądz |
Bezpłatnie |
3 |
Musiał |
Grzegorz |
GTŻ |
Grudziądz |
Bezpłatnie |
4 |
Węgrzyk |
Mariusz |
RKM |
Rybnik |
25 000 zł |
5 |
Staszewski |
Mariusz |
RKM |
Rybnik |
10 000 zł |
6 |
Romanek |
Łukasz |
RKM |
Rybnik |
400 000 zł |
7 |
Szmid |
Łukasz |
RKM |
Rybnik |
311 960 zł |
8 |
Dym |
Piotr |
KM |
Ostrów |
Bezpłatnie |
9 |
Fajfer |
Adam |
KM |
Ostrów |
Bezpłatnie |
10 |
Fijałkowski |
Dariusz |
BTŻ POLONIA |
Bydgoszcz |
10 401,75zł |
11 |
Kowalik |
Mirosław |
BTŻ POLONIA |
Bydgoszcz |
60 000 zł |
12 |
Smith |
Andy |
BTŻ POLONIA |
Bydgoszcz |
Bezpłatnie |
13 |
Umiński |
Robert |
BTŻ POLONIA |
Bydgoszcz |
100 000 zł |
14 |
Olechwierowicz |
Tomasz |
GKS WYBRZEŻE |
Gdańsk |
50 000 zł |
15 |
Pawłowski |
Maciej |
GKS WYBRZEŻE |
Gdańsk |
30 000 zł |
16 |
Woźniak |
Jacek |
GKS WYBRZEŻE |
Gdańsk |
Bezpłatnie |
17 |
Mróz |
Marek |
GKS WYBRZEŻE |
Gdańsk |
Bezpłatnie |
18 |
Pacholak |
Mariusz |
GKS WYBRZEŻE |
Gdańsk |
Bezpłatnie |
19 |
Domagała |
Piotr |
GKS WYBRZEŻE |
Gdańsk |
Bezpłatnie |
20 |
Wielemborek |
Rafał |
GKS WYBRZEŻE |
Gdańsk |
Bezpłatnie |
21 |
Dudek |
Sławomir |
KŻ KOLEJARZ |
Opole |
Bezpłatnie |
22 |
Pawliczek |
Adam |
KŻ KOLEJARZ |
Opole |
Bezpłatnie |
23 |
Bas |
Krzysztof |
KŻ KOLEJARZ |
Opole |
Bezpłatnie |
24 |
Blaut |
Grzegorz |
KŻ KOLEJARZ |
Opole |
20 000 zł |
25 |
Kasperek |
Łukasz |
KŻ KOLEJARZ |
Opole |
10 000 zł |
26 |
Nowotyński |
Daniel |
KSŻ |
Krosno |
7 000 zł |
27 |
Szczurek |
Mirosław |
KSŻ |
Krosno |
10 000 zł |
28 |
Ślączka |
Janusz |
KSŻ |
Krosno |
Bezpłatnie |
29 |
Grygolec |
Paweł |
KSŻ |
Krosno |
Bezpłatnie |
30 |
Paluch |
Piotr |
KS STAL |
Gorzów |
16 000 zł |
31 |
Flis |
Robert |
KS STAL |
Gorzów |
16 000 zł |
32 |
Hlib |
Paweł |
KS STAL |
Gorzów |
250 000 zł |
33 |
Hućko |
Marek |
KS STAL |
Gorzów |
Bezpłatnie |
34 |
Śpiewanek |
Jakub |
KS STAL |
Gorzów |
200 000 zł |
35 |
Dąbrowski |
Marcin |
KS STAL |
Gorzów |
Bezpłatnie |
36 |
Rajkowski |
Marcin |
KS STAL |
Gorzów |
10 000 zł |
37 |
Kwiatkowski |
Tomasz |
KS STAL |
Gorzów |
Bezpłatnie |
38 |
Głuchy |
Andrzej |
KS STAL |
Gorzów |
200 000 zł |
39 |
Andrzejczak |
Łukasz |
KS START |
Gniezno |
Bezpłatnie |
40 |
Cegielski |
Krzysztof |
KS START |
Gniezno |
Bezpłatnie |
41 |
Cieślewicz |
Dawid |
KS START |
Gniezno |
60 000 zł |
42 |
Cieślewicz |
Tomasz |
KS START |
Gniezno |
100 000 zł |
43 |
Duszyński |
Paweł |
KS START |
Gniezno |
Bezpłatnie |
44 |
Linette |
Łukasz |
KS START |
Gniezno |
Bezpłatnie |
45 |
Lisiak |
Mariusz |
KS START |
Gniezno |
Bezpłatnie |
46 |
Skórnicki |
Adam |
KS START |
Gniezno |
50 000 zł |
47 |
Skrzypczak |
Sebastian |
KS START |
Gniezno |
Bezpłatnie |
48 |
Staniszewski |
Dariusz |
KS START |
Gniezno |
50 000 zł |
49 |
Wiciński |
Bartosz |
KS START |
Gniezno |
Bezpłatnie |
50 |
Zieja |
Andrzej |
KS START |
Gniezno |
50 000 zł |
51 |
Związko |
Łukasz |
KS START |
Gniezno |
50 000 zł |
52 |
Gomólski |
Adrian |
KS START |
Gniezno |
20 000 zł |
53 |
Łabędzki |
Adam |
WTS |
Wrocław |
50 000 zł |
54 |
Drabik |
Sławomir |
WTS |
Wrocław |
Bezpłatnie |
55 |
Cierniak |
Mirosław |
WTS |
Wrocław |
50 000 zł |
56 |
Bogińczuk |
Artur |
WTS |
Wrocław |
50 000 zł |
57 |
Śledź |
Dariusz |
WTS |
Wrocław |
50 000 zł |
58 |
Baron |
Piotr |
WTS |
Wrocław |
Bezpłatnie |
59 |
Czechowicz |
Adam |
TŻ Opole |
Opole |
100 000 zł |
60 |
Mikuta |
Krzysztof |
TŻ Opole |
Opole |
50 000 zł |
61 |
Protasiewicz |
Piotr |
KS APATOR |
Toruń |
100 000 zł |
62 |
Bajerski |
Tomasz |
KS APATOR |
Toruń |
100 000 zł |
63 |
Puszakowski |
Mariusz |
KS APATOR |
Toruń |
100 000 zł |
64 |
Kościecha |
Robert |
KS APATOR |
Toruń |
70 000 zł |
65 |
Jaguś |
Marcin |
KS APATOR |
Toruń |
250 000 zł |
66 |
Jaguś |
Wiesław |
KS APATOR |
Toruń |
Bezpłatnie |
67 |
Sawina |
Robert |
KS APATOR |
Toruń |
Bezpłatnie |
68 |
Kłos |
Przemysław |
KS APATOR |
Toruń |
50 000 zł |
69 |
Gut |
Robert |
KS APATOR |
Toruń |
300 000 zł |
70 |
Głowacki |
Marcin |
KS APATOR |
Toruń |
300 000 zł |
71 |
Trumiński |
Sebastian |
LKŻ |
Lublin |
Bezpłatnie |
72 |
Piszcz |
Tomasz |
TŻ SIPMA |
Lublin |
Bezpłatnie |
73 |
Knapp |
Grzegorz |
TŻ SIPMA |
Lublin |
Bezpłatnie |
74 |
Mordel |
Jerzy |
TŻ SIPMA |
Lublin |
Bezpłatnie |
75 |
Stachyra |
Dawid |
TŻ SIPMA |
Lublin |
Bezpłatnie |
76 |
Jeleniewski |
Daniel |
TŻ SIPMA |
Lublin |
Bezpłatnie |
77 |
Stachyra |
Janusz |
TŻ SIPMA |
Lublin |
Bezpłatnie |
78 |
Bałabuch |
Szymon |
TŻ SIPMA |
Lublin |
Bezpłatnie |
79 |
Kurtz |
Konrad |
TŻ SIPMA |
Lublin |
Bezpłatnie |
80 |
Wardzała |
Robert |
UNIA ŻSSA |
Tarnów |
Bezpłatnie |
81 |
Bendzera |
Dawid |
UNIA ŻSSA |
Tarnów |
50 000 zł |
82 |
Jurczyński |
Jordan |
CKM WŁÓKNIARZ |
Częstochowa |
30 000 zł |
83 |
Malecha |
Karol |
CKM WŁÓKNIARZ |
Częstochowa |
10 000 zł |
84 |
Osumek |
Rafał |
CKM WŁÓKNIARZ |
Częstochowa |
20 000 zł |
85 |
Pietraszko |
Adam |
CKM WŁÓKNIARZ |
Częstochowa |
70 000 zł |
86 |
Pydzik |
Sebastian |
CKM WŁÓKNIARZ |
Częstochowa |
10 000 zł |
87 |
Szczepaniak |
Michał |
CKM WŁÓKNIARZ |
Częstochowa |
Bezpłatnie |
88 |
Tomczyk |
Artur |
CKM WŁÓKNIARZ |
Częstochowa |
20 000 zł |
89 |
Ułamek |
Sebastian |
CKM WŁÓKNIARZ |
Częstochowa |
60 000 zł |
90 |
Stanisławski |
Łukasz |
CKM WŁÓKNIARZ |
Częstochowa |
Bezpłatnie |
91 |
Huszcza |
Andrzej |
ZKŻ |
Zielona Góra |
Bezpłatnie |
92 |
Kasprowiak |
Bartosz |
ZKŻ |
Zielona Góra |
100 000 zł |
93 |
Kłopot |
Grzegorz |
ZKŻ |
Zielona Góra |
Bezpłatnie |
94 |
Świst |
Piotr |
ZKŻ |
Zielona Góra |
30 000 zł |
95 |
Okoniewski |
Rafał |
ZKŻ |
Zielona Góra |
40 000 zł |
96 |
Szymkowiak |
Jarosław |
ZKŻ |
Zielona Góra |
Bezpłatnie |
97 |
Grabski |
Damian |
ZKŻ |
Zielona Góra |
50 000 zł |
98 |
Dominiczak |
Krzysztof |
ZKŻ |
Zielona Góra |
Bezpłatnie |
99 |
Marcinkowski |
Alan |
ZKŻ |
Zielona Góra |
350 000 zł |
100 |
Grabowski |
Tomasz |
ZKŻ |
Zielona Góra |
20 000 zł |
101 |
Kiersztan |
Łukasz |
ZKŻ |
Zielona Góra |
10 000 zł |
102 |
Majewski |
Artur |
ZKŻ |
Zielona Góra |
20 000 zł |
103 |
Rutkowski |
Marcin |
ZKŻ |
Zielona Góra |
20 000 zł |
104 |
Remian |
Marek |
BKS WANDA |
Kraków |
Bezpłatnie |
105 |
Krzykowski |
Tomasz |
BKS WANDA |
Kraków |
Bezpłatnie |
106 |
Petranov |
Georgi |
BKS WANDA |
Kraków |
Bezpłatnie |
107 |
Pyzik |
Przemysław |
BKS WANDA |
Kraków |
Bezpłatnie |
108 |
Przygódzki |
Robert |
BKS WANDA |
Kraków |
Bezpłatnie |
109 |
Niemczura |
Mariusz |
BKS WANDA |
Kraków |
Bezpłatnie |
110 |
Korolew |
Andrzej |
KS UNIA |
Leszno |
30 000 zł |
111 |
Łowicki |
Dariusz |
KS UNIA |
Leszno |
20 000 zł |
112 |
Jankowski |
Roman |
KS UNIA |
Leszno |
Bezpłatnie |
113 |
Loman |
Łukasz |
KS UNIA |
Leszno |
Bezpłatnie |
114 |
Łukaszewicz |
Tomasz |
KS UNIA |
Leszno |
150 000 zł |
115 |
Mikołajczak |
Robert |
KS UNIA |
Leszno |
100 000 zł |
116 |
Fierlej |
Mariusz |
KS UNIA |
Leszno |
200 000 zł |
117 |
Wawrzynowicz |
Artur |
KS UNIA |
Leszno |
150 000 zł |
118 |
Bzdęga |
Marcin |
KS UNIA |
Leszno |
400 000 zł |
119 |
Myler |
Dariusz |
KS UNIA |
Leszno |
30 000 zł |
120 |
Jąder |
Maciej |
KS UNIA |
Leszno |
150 000 zł |
121 |
Kaźmierczak |
Robert |
RKS KOLEJARZ |
Rawicz |
150 000 zł |
122 |
Nowaczyk |
Marcin |
RKS KOLEJARZ |
Rawicz |
150 000 zł |
123 |
Kruk |
Tomasz |
RKS KOLEJARZ |
Rawicz |
Bezpłatnie |
124 |
Chiński |
Rafał |
RKS KOLEJARZ |
Rawicz |
2 400 zł |
125 |
Poprawski |
Tomasz |
RKS KOLEJARZ |
Rawicz |
Bezpłatnie |
126 |
Łęcki |
Paweł |
RKS KOLEJARZ |
Rawicz |
Bezpłatnie |
127 |
Kułtucki |
Bolesław |
RKS KOLEJARZ |
Rawicz |
Bezpłatnie |
128 |
Kliś |
Tomasz |
ZKS STAL |
Rzeszów |
Bezpłatnie |
129 |
Baran |
Karol |
ZKS STAL |
Rzeszów |
Bezpłatnie |
130 |
Wilk |
Rafał |
ZKS STAL |
Rzeszów |
Bezpłatnie |
131 |
Trojanowski |
Rafał |
ZKS STAL |
Rzeszów |
Bezpłatnie |
132 |
Zywertowski |
Tomasz |
TŻ |
Łódź |
Bezpłatnie |
133 |
Nowicki |
Tomasz |
TŻ |
Łódź |
Bezpłatnie |
134 |
Walczak |
Waldemar |
WKM |
Warszawa |
Bezpłatnie |
135 |
Wiśniewski |
Jarosław |
WKM |
Warszawa |
Bezpłatnie |
136 |
Żurawski |
Wojciech |
WKM |
Warszawa |
Bezpłatnie |
137 |
Rajkowski |
Przemysław |
WKM |
Warszawa |
Bezpłatnie |
138 |
Kowalewski |
Paweł |
PKŻ POLONIA |
Piła |
100 000 zł |
139 |
Nowak |
Łukasz |
PKŻ POLONIA |
Piła |
100 000 zł |
140 |
Kierzkowski |
Maciej |
PKŻ POLONIA |
Piła |
Bezpłatnie |
141 |
Kowalski |
Rafał |
PKŻ POLONIA |
Piła |
Bezpłatnie |
142 |
Olszewski |
Jarosław |
PKŻ POLONIA |
Piła |
Bezpłatnie |
143 |
Franków |
Mariusz |
TS POLONIA |
Piła |
Bezpłatnie |
Lista transferowa wg kwoty transferowej zapisanej przy nazwisku zawodnika
1 | Chiński | Rafał | RKS KOLEJARZ | Rawicz | 2 400 zł |
2 | Nowotyński | Daniel | KSŻ | Krosno | 7 000 zł |
3 | Malecha | Karol | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 10 000 zł |
4 | Kasperek | Łukasz | KŻ KOLEJARZ | Opole | 10 000 zł |
5 | Kiersztan | Łukasz | ZKŻ | Zielona Góra | 10 000 zł |
6 | Pydzik | Sebastian | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 10 000 zł |
7 | Rajkowski | Marcin | KS STAL | Gorzów | 10 000 zł |
8 | Staszewski | Mariusz | RKM | Rybnik | 10 000 zł |
9 | Szczurek | Mirosław | KSŻ | Krosno | 10 000 zł |
10 | Fijałkowski | Dariusz | BTŻ POLONIA | Bydgoszcz | 10 401,75 zł |
11 | Flis | Robert | KS STAL | Gorzów | 16 000 zł |
12 | Paluch | Piotr | KS STAL | Gorzów | 16 000 zł |
13 | Blaut | Grzegorz | KŻ KOLEJARZ | Opole | 20 000 zł |
14 | Gomólski | Adrian | KS START | Gniezno | 20 000 zł |
15 | Grabowski | Tomasz | ZKŻ | Zielona Góra | 20 000 zł |
16 | Łowicki | Dariusz | KS UNIA | Leszno | 20 000 zł |
17 | Majewski | Artur | ZKŻ | Zielona Góra | 20 000 zł |
18 | Osumek | Rafał | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 20 000 zł |
19 | Rutkowski | Marcin | ZKŻ | Zielona Góra | 20 000 zł |
20 | Tomczyk | Artur | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 20 000 zł |
21 | Węgrzyk | Mariusz | RKM | Rybnik | 25 000 zł |
22 | Jurczyński | Jordan | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 30 000 zł |
23 | Korolew | Andrzej | KS UNIA | Leszno | 30 000 zł |
24 | Myler | Dariusz | KS UNIA | Leszno | 30 000 zł |
25 | Pawłowski | Maciej | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | 30 000 zł |
26 | Świst | Piotr | ZKŻ | Zielona Góra | 30 000 zł |
27 | Okoniewski | Rafał | ZKŻ | Zielona Góra | 40 000 zł |
28 | Bendzera | Dawid | UNIA ŻSSA | Tarnów | 50 000 zł |
29 | Bogińczuk | Artur | WTS | Wrocław | 50 000 zł |
30 | Cierniak | Mirosław | WTS | Wrocław | 50 000 zł |
31 | Grabski | Damian | ZKŻ | Zielona Góra | 50 000 zł |
32 | Kłos | Przemysław | KS APATOR | Toruń | 50 000 zł |
33 | Łabędzki | Adam | WTS | Wrocław | 50 000 zł |
34 | Mikuta | Krzysztof | TŻ Opole | Opole | 50 000 zł |
35 | Olechwierowicz | Tomasz | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | 50 000 zł |
36 | Skórnicki | Adam | KS START | Gniezno | 50 000 zł |
37 | Staniszewski | Dariusz | KS START | Gniezno | 50 000 zł |
38 | Śledź | Dariusz | WTS | Wrocław | 50 000 zł |
39 | Zieja | Andrzej | KS START | Gniezno | 50 000 zł |
40 | Związko | Łukasz | KS START | Gniezno | 50 000 zł |
41 | Cieślewicz | Dawid | KS START | Gniezno | 60 000 zł |
42 | Kowalik | Mirosław | BTŻ POLONIA | Bydgoszcz | 60 000 zł |
43 | Ułamek | Sebastian | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 60 000 zł |
44 | Kościecha | Robert | KS APATOR | Toruń | 70 000 zł |
45 | Pietraszko | Adam | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | 70 000 zł |
46 | Bajerski | Tomasz | KS APATOR | Toruń | 100 000 zł |
47 | Cieślewicz | Tomasz | KS START | Gniezno | 100 000 zł |
48 | Czechowicz | Adam | TŻ Opole | Opole | 100 000 zł |
49 | Kasprowiak | Bartosz | ZKŻ | Zielona Góra | 100 000 zł |
50 | Kowalewski | Paweł | PKŻ POLONIA | Piła | 100 000 zł |
51 | Mikołajczak | Robert | KS UNIA | Leszno | 100 000 zł |
52 | Nowak | Łukasz | PKŻ POLONIA | Piła | 100 000 zł |
53 | Protasiewicz | Piotr | KS APATOR | Toruń | 100 000 zł |
54 | Puszakowski | Mariusz | KS APATOR | Toruń | 100 000 zł |
55 | Umiński | Robert | BTŻ POLONIA | Bydgoszcz | 100 000 zł |
56 | Jąder | Maciej | KS UNIA | Leszno | 150 000 zł |
57 | Kaźmierczak | Robert | RKS KOLEJARZ | Rawicz | 150 000 zł |
58 | Łukaszewicz | Tomasz | KS UNIA | Leszno | 150 000 zł |
59 | Nowaczyk | Marcin | RKS KOLEJARZ | Rawicz | 150 000 zł |
60 | Wawrzynowicz | Artur | KS UNIA | Leszno | 150 000 zł |
61 | Fierlej | Mariusz | KS UNIA | Leszno | 200 000 zł |
62 | Głuchy | Andrzej | KS STAL | Gorzów | 200 000 zł |
63 | Śpiewanek | Jakub | KS STAL | Gorzów | 200 000 zł |
64 | Hlib | Paweł | KS STAL | Gorzów | 250 000 zł |
65 | Jaguś | Marcin | KS APATOR | Toruń | 250 000 zł |
66 | Głowacki | Marcin | KS APATOR | Toruń | 300 000 zł |
67 | Gut | Robert | KS APATOR | Toruń | 300 000 zł |
68 | Szmid | Łukasz | RKM | Rybnik | 311 960 zł |
69 | Marcinkowski | Alan | ZKŻ | Zielona Góra | 350 000 zł |
70 | Bzdęga | Marcin | KS UNIA | Leszno | 400 000 zł |
71 | Romanek | Łukasz | RKM | Rybnik | 400 000 zł |
72 | Andrzejczak | Łukasz | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
73 | Bałabuch | Szymon | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
74 | Baran | Karol | ZKS STAL | Rzeszów | Bezpłatnie |
75 | Baron | Piotr | WTS | Wrocław | Bezpłatnie |
76 | Bas | Krzysztof | KŻ KOLEJARZ | Opole | Bezpłatnie |
77 | Cegielski | Krzysztof | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
78 | Dąbrowski | Marcin | KS STAL | Gorzów | Bezpłatnie |
79 | Domagała | Piotr | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | Bezpłatnie |
80 | Dominiczak | Krzysztof | ZKŻ | Zielona Góra | Bezpłatnie |
81 | Drabik | Sławomir | WTS | Wrocław | Bezpłatnie |
82 | Dudek | Sławomir | KŻ KOLEJARZ | Opole | Bezpłatnie |
83 | Duszyński | Paweł | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
84 | Dym | Piotr | KM | Ostrów | Bezpłatnie |
85 | Fajfer | Adam | KM | Ostrów | Bezpłatnie |
86 | Franków | Mariusz | TS POLONIA | Piła | Bezpłatnie |
87 | Grygolec | Paweł | KSŻ | Krosno | Bezpłatnie |
88 | Hućko | Marek | KS STAL | Gorzów | Bezpłatnie |
89 | Huszcza | Andrzej | ZKŻ | Zielona Góra | Bezpłatnie |
90 | Jaguś | Wiesław | KS APATOR | Toruń | Bezpłatnie |
91 | Jankowski | Roman | KS UNIA | Leszno | Bezpłatnie |
92 | Jeleniewski | Daniel | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
93 | Kierzkowski | Maciej | PKŻ POLONIA | Piła | Bezpłatnie |
94 | Kliś | Tomasz | ZKS STAL | Rzeszów | Bezpłatnie |
95 | Kłopot | Grzegorz | ZKŻ | Zielona Góra | Bezpłatnie |
96 | Knapp | Grzegorz | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
97 | Kowalski | Rafał | PKŻ POLONIA | Piła | Bezpłatnie |
98 | Kruk | Tomasz | RKS KOLEJARZ | Rawicz | Bezpłatnie |
99 | Krzykowski | Tomasz | BKS WANDA | Kraków | Bezpłatnie |
100 | Kułtucki | Bolesław | RKS KOLEJARZ | Rawicz | Bezpłatnie |
101 | Kurtz | Konrad | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
102 | Kwiatkowski | Tomasz | KS STAL | Gorzów | Bezpłatnie |
103 | Linette | Łukasz | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
104 | Lisiak | Mariusz | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
105 | Loman | Łukasz | KS UNIA | Leszno | Bezpłatnie |
106 | Łęcki | Paweł | RKS KOLEJARZ | Rawicz | Bezpłatnie |
107 | Łukaszewski | Jarosław | GTŻ | Grudziądz | Bezpłatnie |
108 | Mordel | Jerzy | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
109 | Mróz | Marek | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | Bezpłatnie |
110 | Musiał | Grzegorz | GTŻ | Grudziądz | Bezpłatnie |
111 | Niemczura | Mariusz | BKS WANDA | Kraków | Bezpłatnie |
112 | Nowicki | Tomasz | TŻ | Łódź | Bezpłatnie |
113 | Olszewski | Jarosław | PKŻ POLONIA | Piła | Bezpłatnie |
114 | Pacholak | Mariusz | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | Bezpłatnie |
115 | Pawliczek | Adam | KŻ KOLEJARZ | Opole | Bezpłatnie |
116 | Pawlikowski | Łukasz | GTŻ | Grudziądz | Bezpłatnie |
117 | Petranov | Georgi | BKS WANDA | Kraków | Bezpłatnie |
118 | Piszcz | Tomasz | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
119 | Poprawski | Tomasz | RKS KOLEJARZ | Rawicz | Bezpłatnie |
120 | Przygódzki | Robert | BKS WANDA | Kraków | Bezpłatnie |
121 | Pyzik | Przemysław | BKS WANDA | Kraków | Bezpłatnie |
122 | Rajkowski | Przemysław | WKM | Warszawa | Bezpłatnie |
123 | Remian | Marek | BKS WANDA | Kraków | Bezpłatnie |
124 | Sawina | Robert | KS APATOR | Toruń | Bezpłatnie |
125 | Skrzypczak | Sebastian | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
126 | Smith | Andy | BTŻ POLONIA | Bydgoszcz | Bezpłatnie |
127 | Stachyra | Dawid | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
128 | Stachyra | Janusz | TŻ SIPMA | Lublin | Bezpłatnie |
129 | Stanisławski | Łukasz | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | Bezpłatnie |
130 | Szczepaniak | Michał | CKM WŁÓKNIARZ | Częstochowa | Bezpłatnie |
131 | Szymkowiak | Jarosław | ZKŻ | Zielona Góra | Bezpłatnie |
132 | Ślączka | Janusz | KSŻ | Krosno | Bezpłatnie |
133 | Trojanowski | Rafał | ZKS STAL | Rzeszów | Bezpłatnie |
134 | Trumiński | Sebastian | LKŻ | Lublin | Bezpłatnie |
135 | Walczak | Waldemar | WKM | Warszawa | Bezpłatnie |
136 | Wardzała | Robert | UNIA ŻSSA | Tarnów | Bezpłatnie |
137 | Wiciński | Bartosz | KS START | Gniezno | Bezpłatnie |
138 | Wielemborek | Rafał | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | Bezpłatnie |
139 | Wilk | Rafał | ZKS STAL | Rzeszów | Bezpłatnie |
140 | Wiśniewski | Jarosław | WKM | Warszawa | Bezpłatnie |
141 | Woźniak | Jacek | GKS WYBRZEŻE | Gdańsk | Bezpłatnie |
142 | Zywertowski | Tomasz | TŻ | Łódź | Bezpłatnie |
143 | Żurawski | Wojciech | WKM | Warszawa | Bezpłatnie |
Kwoty Transferowe Podane W USD
lub EUR Zostały Przeliczone Wg Średniego Kursu NBP na dzień 3 12 2004,
tj : 1
USD = 3,1196 zł;
1 EUR = 4,1607 zł
Zatwierdzone zmiany barw klubowych przez zawodników zawodników po zakończeniu sezonu transferowego
Lp |
Nazwisko i imię |
Z klubu |
Do klubu |
Kwota transferowa |
1 |
Fijałkowski Dariusz |
BTŻ Polonia Bydgoszcz |
GTŻ Grudziądz |
10 401,75 zł |
2 |
Smith Andy |
BTŻ Polonia Bydgoszcz |
KS Apator Toruń |
bezpłatnie |
3 |
Szczepaniak Michał |
CKM Włókniarz Cz-wa |
KM Ostrów Wlkp |
bezpłatnie |
4 |
Loman Łukasz |
KS Unia Leszno Wlkp |
TŻ Łódź |
bezpłatnie |
5 |
Staszewski Mariusz |
RKM Rybnik |
ZKŻ Zielona Góra |
10 000 zł |
6 |
Węgrzyk Mariusz |
RKM Rybnik |
KM Ostrów Wlkp |
25 000 zł |
7 |
Protasiewicz Piotr |
KS Apator Toruń |
BTŻ Polonia Bydgoszcz |
100 000 zł |
8 |
Sawina Robert |
KS Apator Toruń |
BTŻ Polonia Bydgoszcz |
bezpłatnie |
9 |
Bajerski Tomasz |
KS Apator Toruń |
GKS Wybrzeże Gdańsk |
100 000 zł |
10 |
Kościecha Robert |
KS Apator Toruń |
GKS Wybrzeże Gdańsk |
70 000 zł |
11 |
Drabik Sławomir |
WTS Wrocław |
CKM Włókniarz Cz-wa |
bezpłatnie |
12 |
Dominiczak Krzysztof |
ZKŻ Zielona Góra |
RKS Kolejarz Rawicz |
bezpłatnie |
13 |
Kłopot Grzegorz |
ZKŻ Zielona Góra |
GKS Wybrzeże Gdańsk |
bezpłatnie |
14 |
Domagała Piotr |
GKS Wybrzeże Gdańsk |
TŻ Łódź |
bezpłatnie |
15 |
Mróz Marek |
GKS Wybrzeże Gdańsk |
TŻ Łódź |
bezpłatnie |
16 |
Pacholak Mariusz |
GKS Wybrzeże Gdańsk |
WTS Wrocław |
bezpłatnie |
17 |
Wielemborek Rafał |
GKS Wybrzeże Gdańsk |
PKŻ Polonia Piła |
bezpłatnie |
18 |
Woźniak Jacek |
GKS Wybrzeże Gdańsk |
TŻ Łódź |
bezpłatnie |
19 |
Andrzejczak Łukasz |
KS Start Gniezno |
TŻ Start Gniezno |
bezpłatnie |
20 |
Cieślewicz Dawid |
KS Start Gniezno |
TŻ Start Gniezno |
bezpłatnie |
21 |
Gomólski Adrian |
KS Start Gniezno |
TŻ Start Gniezno |
bezpłatnie |
22 |
Linette Łukasz |
KS Start Gniezno |
TŻ Start Gniezno |
bezpłatnie |
23 |
Skórnicki Adam |
KS Start Gniezno |
KS Unia Leszno Wlkp |
bezpłatnie |
24 |
Skrzypczak Sebastan |
KS Start Gniezno |
TŻ Start Gniezno |
bezpłatnie |
25 |
Staniszewski Dariusz |
KS Start Gniezno |
TŻ Start Gniezno |
bezpłatnie |
26 |
Związko Łukasz |
KS Start Gniezno |
TŻ Start Gniezno |
bezpłatnie |
27 |
Łukaszewski Jarosław |
GTŻ Grudziądz |
KS Stal Gorzów Wlkp |
bezpłatnie |
28 |
Musiał Grzegorz |
GTŻ Grudziądz |
GKS Wybrzeże Gdańsk |
bezpłatnie |
29 |
Knapp Grzegorz |
TŻ Lublin |
GTŻ Grudziądz |
bezpłatnie |
30 |
Stachyra Dawid |
TŻ Lublin |
ZKS Stal Rzeszów |
bezpłatnie |
31 |
Fajfer Adam |
KM Ostrów Wlkp |
GTŻ Grudziądz |
bezpłatnie |
32 |
Wilk Rafał |
ZKS Stal Rzeszów |
KSŻ Krosno |
bezpłatnie |
33 |
Dudek Sławomir |
KŻ Kolejarz Opole |
TŻ Start Gniezno |
bezpłatnie |
34 |
Kowalski Rafał |
PKŻ Polonia Piła |
TŻ Start Gniezno |
bezpłatnie |
35 |
Nowaczyk Marcin |
RKS Kolejarz Rawicz |
ZKŻ Zielona Góra |
50 000 zł |
36 |
Trumiński Sebastian |
LKŻ Lublin |
KŻ Kolejarz Opole |
bezpłatnie |
37 |
Czechowicz Adam |
TŻ Opole |
KŻ Kolejarz Opole |
5 000 zł |
38 |
Franków Mariusz |
TS Polonia Piła |
TŻ Lublin |
bezpłatnie |
39 |
Wiśniewski Jarosław |
WKM Warszawa |
TŻ Łódź |
bezpłatnie |
40 |
Żurawski Wojciech |
WKM Warszawa |
TŻ Łódź |
ezpłatnie |
41 |
Walczak Waldemar |
WKM Warszawa |
KS Apator Toruń |
bezpłatnie |
42 |
Buczkowski Krzysztof |
GKM Grudziądz |
BTŻ Polonia Bydgoszcz |
bezpłatnie |
Zatwierdzone wypożyczenia zawodników po zakończeniu sezonu transferowego
Lp |
Nazwisko i imię |
Z klubu |
Do klubu |
Kwota transferowa |
1 |
Czechowski Grzegorz |
BTŻ Polonia Bydgoszcz |
GTŻ Grudziądz |
bezpłatnie |
2 |
Czerwiński Zbigniew |
CKM Włókniarz Cz-wa |
RKM Rybnik |
61 000 zł |
3 |
Łukaszewicz Tomasz |
KS Unia Leszno Wlkp |
KSŻ Krosno |
bezpłatnie |
4 |
Śpiewanek Jakub |
KS Stal Gorzów Wlkp |
KSŻ Krosno |
bezpłatnie |
Lp |
Nazwisko i imię |
Klub |
1 |
Stanisławski Łukasz |
CKM Włókniarz Cz-wa |
2 |
Malecha Karol |
CKM Włókniarz Cz-wa |
3 |
Myler Dariusz |
KS Unia Leszno |
4 |
Korolew Andrzej |
KS Unia Leszno |
5 |
Kłos Przemysław |
KS Apator Toruń |
6 |
Gut Robert |
KS Apator Toruń |
7 |
Głowacki Marcin |
KS Apator Toruń |
8 |
Bogińczuk Artur |
WTS Wrocław |
9 |
Kiersztan Łukasz |
ZKŻ Zielona Góra |
10 |
Majewski Artur |
ZKŻ Zielona Góra |
11 |
Rutkowski Marcin |
ZKŻ Zielona Góra |
12 |
Zieja Andrzej |
KS Start Gniezno |
13 |
Duszyński Paweł |
KS Start Gniezno |
14 |
Cegielski Krzysztof |
KS Start Gniezno |
15 |
Kwiatkowski Tomasz |
KS Stal Gorzów |
16 |
Pyzik Przemysław |
BKS Wanda Kraków |
17 |
Petranow Georgi |
BKS Wanda Kraków |
18 |
Grygolec Paweł |
KSŻ Krosno |
19 |
Bas Krzysztof |
KŻ Kolejarz Opole |
20 |
Olszewski Jarosław |
PKŻ Polonia Piła |
21 |
Mikuta Krzysztof |
TŻ Opole |
22 |
Rajkowski Przemysław |
WKM Warszawa |
Zawodnicy którzy zakończyli karierę
- przed ukazaniem się listy transferowej
1 |
Kubica Dawid |
RKM Rybnik |
2 |
Rożek Janusz |
RKM Rybnik |
3 |
Fedeczko Robert |
GKS WYBRZEŻE Gdańsk |
4 |
Miaśkiewicz Bartosz |
GKS WYBRZEŻE Gdańsk |
5 |
Klyk Marcin |
TŻ Opole |
6 |
Gross Sławomir |
TŻ Opole |
7 |
Zieliński Krzysztof |
TŻ Opole |
8 |
Dados Łukasz |
GTŻ Grudziądz |
9 |
Markuszewski Piotr |
GTŻ Grudziądz |
10 |
Jucha Robert |
CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa |
11 |
Marczak Adrian |
CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa |
12 |
Bornecki Maciej |
ZKŻ Zielona Góra |
13 |
Smoter Sebastian |
ZKŻ Zielona Góra |
14 |
Lisiewicz Bartłomiej |
ZKŻ Zielona Góra |
15 |
Zarówny Jacek |
ZKŻ Zielona Góra |
16 |
Bardecki Bartłomiej |
KS START Gniezno |
17 |
Szuba Waldemar |
WTS Wrocław |
18 |
Stolarz Mirosław |
TŻ SIPMA Lublin |
19 |
Brucheiser arcin |
TŻ ISKRA Ostrów |
20 |
Grabicki Mariusz |
TŻ ISKRA Ostrów |
21 |
Ryczek Marcin |
TŻ ISKRA Ostrów |
22 |
Krakowski Zbigniew |
RKS KOLEJARZ Rawicz |
- po zakończeniu okresu transferowego
1 |
Jankowski Roman |
KS Unia Leszno |
2 |
Stachyra Janusz |
TŻ Lublin |
3 |
Kurtz Konrad |
TŻ Lublin |
4 |
Niemczura Mariusz |
BKS Wanda Kraków |
5 |
Nowicki Tomasz |
TŻ Łódź |
6 |
Kaźmierczak Robert |
RKS Kolejarz Rawicz |