lista
transferowa
Zawodników Sportu Żużlowego
po sezonie 2001r
Lp. | NAZWISKO I IMIĘ | KLUB |
KWOTA |
1. | Patynek Dariusz | BKS POLONIA Bydgoszcz | 100.000 zł |
2. | Poprawski Tomasz | BKS POLONIA Bydgoszcz | 50.000 zł |
3. | Protasiewicz Piotr | BKS POLONIA Bydgoszcz | 100.000 zł |
4. | Umiński Robert | BKS POLONIA Bydgoszcz | 150.000 zł |
5. | Fijałkowski Dariusz | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | 50.000 zł |
6. | Jucha Robert | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | 20.000 zł |
7. | Maliński Marcel | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | 30.000 zł |
8. | Marczak Adrian | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | bezpłatnie |
9. | Pietrzyk Artur | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | 300.000 zł |
10. | Skórnicki Adam | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | 139.779 zł |
11. | Walasek Grzegorz | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | 308.762 zł |
12. | Dera Marek | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | bezpłatnie |
13. | Duszyński Paweł | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 200.000 zł |
14. | Fajfer Adam | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 70.000 zł |
15. | Mróz Marek | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | bezpłatnie |
16. | Pecyna Krzysztof | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 150.000 zł |
17. | Piszcz Tomasz | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | bezpłatnie |
18. | Wielemborek Rafał | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 400.000 zł |
19. | Woźniak Jacek | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 320.000 zł |
20. | Załuski Wojciech | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | bezpłatnie |
21. | Chrzanowski Tomasz | KS APATOR Toruń | 200.000 zł |
22. | Kościecha Robert | KS APATOR Toruń | 310.000 zł |
23. | Kowalik Mirosław | KS APATOR Toruń | 120.000 zł |
24. | Walczak Waldemar | KS APATOR Toruń | 20.000 zł |
25. | Aszenberg Michał | KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. | 10.000 zł |
26. | Dąbrowski Marcin | KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. | 5.000 zł |
27. | Flis Robert | KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. | 60.000 zł |
28. | Kwiatkowski Tomasz | KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. | 10.000 zł |
29. | Rajkowski Marcin | KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. | 10.000 zł |
30. | Rajkowski Michał | KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. | 200.000 zł |
31. | Rajkowski Przemysław | KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. | bezpłatnie |
32. | Rybak Marcin | KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. | bezpłatnie |
33. | Staszewski Mariusz | KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. | 15.000 zł |
34. | Suchecki Zbigniew | KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. | 10.000 zł |
35. | Świst Piotr | KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. | 37.500 zł |
36. | Baliński Damian | KS UNIA Leszno Wlkp. | 180.000 zł |
37. | Jankowski Łukasz | KS UNIA Leszno Wlkp. | 150.000 zł |
38. | Jankowski Roman | KS UNIA Leszno Wlkp. | bezpłatnie |
39. | Kasprzak Krzysztof | KS UNIA Leszno Wlkp. | 300.000 zł |
40. | Korolew Andrzej | KS UNIA Leszno Wlkp. | 120.000 zł |
41. | Łowicki Dariusz | KS UNIA Leszno Wlkp. | 60.000 zł |
42. | Mikołajczak Robert | KS UNIA Leszno Wlkp. | 155.000 zł |
43. | Myler Dariusz | KS UNIA Leszno Wlkp. | 60.000 zł |
44. | Okoniewski Rafał | KS UNIA Leszno Wlkp. | 50.000 zł |
45. | Rempała Jacek | KS UNIA Leszno Wlkp. | bezpłatnie |
46. | Ułamek Sebastian | KS UNIA Leszno Wlkp. | 80.000 zł |
47. | Dobrucki Rafał | TS POLONIA Piła | 37.500 zł |
48. | Franków Mariusz | TS POLONIA Piła | 120.000 zł |
49. | Gapiński Tomasz | TS POLONIA Piła | 250.000 zł |
50. | Hampel Jarosław | TS POLONIA Piła | 350.000 zł |
51. | Klecha Krystian | TS POLONIA Piła | 1.000.000 zł |
52. | Kowalski Rafał | TS POLONIA Piła | 20.000 zł |
53. | Miśkowiak Robert | TS POLONIA Piła | 1.003.129 zł |
54. | Olszewski Jarosław | TS POLONIA Piła | bezpłatnie |
55. | Rzepka Andrzej | TS POLONIA Piła | bezpłatnie |
56. | Smith Andrew | TS POLONIA Piła | 150.000 zł |
57. | Baron Piotr | WTS Wrocław | bezpłatnie |
58. | Cierniak Mirosław | WTS Wrocław | 50.000 zł |
59. | Krzyżaniak Jacek | WTS Wrocław | bezpłatnie |
60. | Łabędzki Adam | WTS Wrocław | 50.000 zł |
61. | Szuba Waldemar | WTS Wrocław | bezpłatnie |
62. | Śledź Dariusz | WTS Wrocław | 50.000 zł |
63. | Zieja Andrzej | WTS Wrocław | 75.000 zł |
64. | Dados Łukasz | GKM Grudziądz | 225.000 zł |
65. | Derdziński Sławomir | GKM Grudziądz | 20.000 zł |
66. | Grygolec Paweł | GKM Grudziądz | 50.000 zł |
67. | Kempiński Krzysztof | GKM Grudziądz | 397.850 zł |
68. | Kempiński Robert | GKM Grudziądz | bezpłatnie |
69. | Kierzkowski Maciej | GKM Grudziądz | 150.000 zł |
70. | Knapp Grzegorz | GKM Grudziądz | bezpłatnie |
71. | Kryśkiewicz Marcin | GKM Grudziądz | 338.173 zł |
72. | Markuszewski Piotr | GKM Grudziądz | bezpłatnie |
73. | Staszek Paweł | GKM Grudziądz | 20.000 zł |
74. | Andrzejczak Łukasz | KS START Gniezno | bezpłatnie |
75. | Bardecki Bartłomiej | KS START Gniezno | bezpłatnie |
76. | Cegielski Krzysztof | KS START Gniezno | bezpłatnie |
77. | Cieślewicz Dawid | KS START Gniezno | 60.000 zł |
78. | Cieślewicz Marek | KS START Gniezno | 50.000 zł |
79. | Fajfer Tomasz | KS START Gniezno | bezpłatnie |
80. | Garstka Krzysztof | KS START Gniezno | bezpłatnie |
81. | Gwiazda Piotr | KS START Gniezno | 25.000 zł |
82. | Hućko Marek | KS START Gniezno | bezpłatnie |
83. | Jabłoński Krzysztof | KS START Gniezno | bezpłatnie |
84. | Lisiak Mariusz | KS START Gniezno | bezpłatnie |
85. | Łukaszewski Jarosław | KS START Gniezno | bezpłatnie |
86. | Pawlikowski Łukasz | KS START Gniezno | bezpłatnie |
87. | Skrzypczak Sebastian | KS START Gniezno | 10.000 zł |
88. | Związko Łukasz | KS START Gniezno | 50.000 zł |
89. | Kowolik Sebastian | RKM Rybnik | 5.000 zł |
90. | Padowski Piotr | RKM Rybnik | 40.000 zł |
91. | Pawliczek Adam | RKM Rybnik | bezpłatnie |
92. | Skupień Eugeniusz | RKM Rybnik | 5.000 zł |
93. | Sosna Eugeniusz | RKM Rybnik | 10.000 zł |
94. | Tudzież Eugeniusz | RKM Rybnik | 25.000 zł |
95. | Tudzież Lechosław | RKM Rybnik | 25.000 zł |
96. | Węgrzyn Wojciech | RKM Rybnik | 10.000 zł |
97. | Duma Robert | RKS KOLEJARZ Rawicz | bezpłatnie |
98. | Jełowicki Rafał | RKS KOLEJARZ Rawicz | bezpłatnie |
99. | Krakowski Zbigniew | RKS KOLEJARZ Rawicz | bezpłatnie |
100. | Kruk Tomasz | RKS KOLEJARZ Rawicz | bezpłatnie |
101. | Nowak Damian | RKS KOLEJARZ Rawicz | 100.000 zł |
102. | Szmanda Mariusz | RKS KOLEJARZ Rawicz | bezpłatnie |
103. | Blaut Grzegorz | TŻ Opole | 30.000 zł |
104. | Czechowicz Adam | TŻ Opole | 100.000 zł |
105. | Drabik Sławomir | TŻ Opole | bezpłatnie |
106. | Dudek Sławomir | TŻ Opole | bezpłatnie |
107. | Gross Sławomir | TŻ Opole | 5.000 zł |
108. | Klyk Marcin | TŻ Opole | 198.300 zł |
109. | Mikuta Krzysztof | TŻ Opole | 396.600 zł |
110. | Osumek Rafał | TŻ Opole | 20.000 zł |
111. | Petranov Georgi | TŻ Opole | bezpłatnie |
112. | Zieliński Krzysztof | TŻ Opole | 25.000 zł |
113. | Baran Sławomir | UNIA Tarnów Żużlowa Sportowa S.A. | 50.000 zł |
114. | Bendzera Dawid | UNIA Tarnów Żużlowa Sportowa S.A. | bezpłatnie |
115. | Burza Stanisław | UNIA Tarnów Żużlowa Sportowa S.A. | 20.000 zł |
116. | Kołodziej Janusz | UNIA Tarnów Żużlowa Sportowa S.A. | 80.000 zł |
117. | Kużdżał Robert | UNIA Tarnów Żużlowa Sportowa S.A. | bezpłatnie |
118. | Rempała Grzegorz | UNIA Tarnów Żużlowa Sportowa S.A. | bezpłatnie |
119. | Rempała Marcin | UNIA Tarnów Żużlowa Sportowa S.A. | 4.000 zł |
120. | Szczęch Paweł | UNIA Tarnów Żużlowa Sportowa S.A. | 20.000 zł |
121. | Wardzała Robert | UNIA Tarnów Żużlowa Sportowa S.A. | bezpłatnie |
122. | Budzik Tomasz | ZKS UNIA Tarnów | bezpłatnie |
123. | Bornecki Maciej | ZKŻ Zielona Góra | 120.000 zł |
124. | Dominiczak Krzysztof | ZKŻ Zielona Góra | bezpłatnie |
125. | Kiersztan Łukasz | ZKŻ Zielona Góra | 600.000 zł |
126. | Kłopot Grzegorz | ZKŻ Zielona Góra | 184.810 zł |
127. | Kuciapa Maciej | ZKŻ Zielona Góra | 100.000 zł |
128. | Szymkowiak Jarosław | ZKŻ Zielona Góra | bezpłatnie |
129. | Niemczura Mariusz | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
130. | Pakosz Damian | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
131. | Piskorz Sławomir | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
132. | Przygódzki Robert | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
133. | Remian Marek | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
134. | Rudzki Marcin | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
135. | Ślęzak Jarosław | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
136. | Tołoczko Tomasz | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
137. | Ciupak Bogdan | KSŻ Krosno | bezpłatnie |
138. | Szczurek Mirosław | KSŻ Krosno | 40.000 zł |
139. | Kubit Piotr | ŻKS Krosno | bezpłatnie |
140. | Brzozowski Ryszard | LKŻ Lublin | bezpłatnie |
141. | Jeleniewski Daniel | LKŻ Lublin | 80.000 zł |
142. | Kurtz Konrad | LKŻ Lublin | 5.000 zł |
143. | Mordel Jerzy | LKŻ Lublin | bezpłatnie |
144. | Trumiński Sebastian | LKŻ Lublin | bezpłatnie |
145. | Maciejewski Radosław | TŻ Lublin | bezpłatnie |
146. | Muszyński Marek | TŻ Lublin | bezpłatnie |
147. | Sitek Sławomir | TŻ Lublin | bezpłatnie |
148. | Stachyra Janusz | TŻ Lublin | bezpłatnie |
149. | Stolarz Mirosław | TŻ Lublin | bezpłatnie |
150. | Nowicki Tomasz | ŁTŻ Łódź | bezpłatnie |
151. | Rembas Piotr | ŁTŻ Łódź | bezpłatnie |
152. | Zywertowski Tomasz | ŁTŻ Łódź | bezpłatnie |
153. | Bas Krzysztof | SŻ ŚLĄSK Świętochłowice | bezpłatnie |
154. | Chiński Rafał | SŻ ŚLĄSK Świętochłowice | bezpłatnie |
155. | Folkert Jacek | SŻ ŚLĄSK Świętochłowice | bezpłatnie |
156. | Korbel Mirosław | SŻ ŚLĄSK Świętochłowice | bezpłatnie |
157. | Pyzik Przemysław | SŻ ŚLĄSK Świętochłowice | bezpłatnie |
158. | Krzykowski Tomasz | TŻ ŚLĄSK Świętochłowice | 20.000 zł |
159. | Jaziewicz Adam | TŻ ISKRA Ostrów Wlkp. | bezpłatnie |
160. | Latosi Marek | TŻ ISKRA Ostrów Wlkp. | bezpłatnie |
161. | Łęcki Paweł | TŻ ISKRA Ostrów Wlkp. | bezpłatnie |
162. | Ryczek Marcin | TŻ ISKRA Ostrów Wlkp. | bezpłatnie |
163. | Szczepaniak Michał | TŻ ISKRA Ostrów Wlkp. | 150.000 zł |
164. | Ślączka Janusz | TŻ ISKRA Ostrów Wlkp. | bezpłatnie |
165. | Tajchert Piotr | TŻ ISKRA Ostrów Wlkp. | 75.000 zł |
166. | Tajchert Przemysław | TŻ ISKRA Ostrów Wlkp. | bezpłatnie |
167. | Daniszewski Mirosław | WSŻ BTS GWARDIA Warszawa | bezpłatnie |
168. | Duda Wojciech | WSŻ BTS GWARDIA Warszawa | 20.000 zł |
169. | Franczyszyn Ryszard | WSŻ BTS GWARDIA Warszawa | bezpłatnie |
170. | Łozicki Michał | WSŻ BTS GWARDIA Warszawa | bezpłatnie |
171. | Łysowski Marcin | WSŻ BTS GWARDIA Warszawa | 5.000 zł |
172. | Ochal Marek | WSŻ BTS GWARDIA Warszawa | 10.000 zł |
173. | Ośkiewicz Wiesław | WSŻ BTS GWARDIA Warszawa | 14.000 zł |
174. | Wronkowski Remigiusz | WSŻ BTS GWARDIA Warszawa | 20.000 zł |
175. | Żurawski Wojciech | WSŻ BTS GWARDIA Warszawa | bezpłatnie |
176. | Wiśniewski Jarosław | WTŻ Warszawa | bezpłatnie |
Kwoty transferowe podane w USD lub EUR zostały przeliczone wg średniego kursu NBP na dzień 4.12.2002, tj. 1 USD – 3,9785 zł 1 EUR – 3,9660 zł