zatwierdzona lista zmian barw klubowych 1999/2000
Komunikat Nr 2/ 2000
Głównej Komisji Sportu Żużlowego
1.Zatwierdzono listę zmian barw klubowych zawodników sportu żużlowego na sezon 2000
TRANSFERY ZAWODNIKÓW
Lp. | Imię i Nazwisko | z klubu | do klubu | kwota transferu |
1. | Wiesław Ośkiewicz | GKM Grudziądz | WSŻ GWARDIA W-wa | 10.000 zł |
2. | Marek Ochal | KM Cross Lublin | WSŻ GWARDIA W-wa | bezpłatnie |
3. | Jarosław Wiśniewski | KM Cross Lublin | WSŻ GWARDIA W-wa | bezpłatnie |
4. | Remigiusz Wronkowski | KS APATOR Toruń | WSŻ GWARDIA W-wa | 10.000 zł |
5. | Wojciech Żurawski | BKS WANDA Kraków | WSŻ GWARDIA W-wa | bezpłatnie |
6. | Michał Łozicki | TS POLONIA Piła | WSŻ GWARDIA W-wa | bezpłatnie |
7. | Mirosław Daniszewski | BKS WANDA Kraków | WSŻ GWARDIA W-wa | bezpłatnie |
8. | Ryszard Franczyszyn | KS PERGO Gorzów | WSŻ GWARDIA W-wa | bezpłatnie |
9. | Jacek Rempała | GKM Grudziądz | KS UNIA Leszno | 260.000 zł |
10. | Adam Skórnicki | KS UNIA Leszno | CKM WŁÓKNIARZ Cz-wa | 220.000 zł |
11. | Rafał Osumek | CKM WŁÓKNIARZ Cz-wa | GKM Grudziądz | 50.000 zł |
12. | Robert Duma | ZKŻ POLMOS Z.Góra | RKS KOLEJARZ Rawicz | bezpłatnie |
13. | Robert Sawina | KS START Gniezno | WTS Wrocław | bezpłatnie |
14. | Jacek Gomólski | BKS POLONIA Bydgoszcz | KS START Gniezno | bezpłatnie |
15. | Grzegorz Walasek | ZKŻ POLMOS Z. Góra | CKM WŁÓKNIARZ Cz-wa | 331.725 zł |
16. | Krzysztof Cegielski | KS PERGO Gorzów | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 424.730 zł |
17. | Dariusz Fliegert | RKM Rybnik | SŻ ŚLĄSK Św-ce | bezpłatnie |
18. | Zbigniew Czerwiński | RKM Rybnik | CKM WŁÓKNIARZ Cz-wa | 53.000 zł |
19. | Tomasz Jędrzejak | TŻ ISKRA Ostrów | CKM WŁÓKNIARZ Cz-wa | 300.000 zł |
20. | Dariusz Stenka | KS PERGO Gorzów | TŻ OPOLE | 15.000 zł |
21. | Krzysztof Mikuta | ZKS UNIA Tarnów | TŻ OPOLE | 120.000 zł |
22. | Adam Łabędzki | ŁTŻ Łódź | WTS Wrocław | 20.000 zł |
23. | Adam Czechowicz | KS PERGO Gorzów | TŻ OPOLE | 25.000 zł |
24. | Piotr Świst | ZKS STAL Rzeszów | KS PERGO Gorzów | 100.000 zł |
25. | Łukasz Andrzejczak | TS POLONIA Piła | KS START Gniezno | bezpłatnie |
26. | Wojciech Duda | GKM Grudziądz | WSŻ GWARDIA W-wa | bezpłatnie |
27. | Robert Kużdżał | ZKS UNIA Tarnów | ŁTŻ Łódź | bezpłatnie |
28. | Zenon Kasprzak | TŻ ŚLĄSK Ś-ce | TŻ ISKRA Ostrów | bezpłatnie |
29. | Robert Przygódzki | CKM WŁÓKNIARZ Cz-wa | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
30. | Krzysztof Bas | TŻ ŚLĄSK Ś-ce | SŻ ŚLĄSK Ś-ce | bezpłatnie |
31. | Maciej Fabiszak | TŻ ŚLĄSK Ś-ce | SŻ ŚLĄSK Ś-ce | bezpłatnie |
32. | Antoni Bielica | TŻ ŚLĄSK Ś-ce | SŻ ŚLĄSK Ś-ce | bezpłatnie |
33. | Arkadiusz Owsięga | TŻ ŚLĄSK Ś-ce | SŻ ŚLĄSK Ś-ce | bezpłatnie |
34. | Jarosław Ślęzak | BKS WANDA Kraków | KS VICTORIA ROLNICKI | bezpłatnie |
WYPOŻYCZENIA ZAWODNIKÓW
Lp. | Imię i Nazwisko | z klubu | do klubu | kwota wypożyczenia |
Dariusz Patynek | BKS POLONIA Bydgoszcz | WSŻ GWARDIA W-wa | bezpłatnie | |
2. | Arkadiusz Zaremba | KS APATOR Toruń | WSŻ GWARDIA W-wa | bezpłatnie |
3. | Michał Mudrecki | KS PERGO Gorzów | WSŻ GWARDIA W-wa | bezpłatnie |
4. | Marcin Łysowski | WTS Wrocław | WSŻ GWARDIA W-wa | bezpłatnie |
5. | Piotr Baron | WTS Wrocław | GKM Grudziądz | 60.000 zł |
6. | Bartłomiej Bardecki | WTS Wrocław | KS START Gniezno | 35.000 zł |
7. | Mariusz Franków | TS POLONIA Piła | TŻ ISKRA Ostrów | 50.000 zł |
8. | Jacek Woźniak | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | ŻKS Krosno | 30.000 zł |
9. | Maciej Jąder | KS UNIA Leszno | RKS KOLEJARZ Rawicz | bezpłatnie |
10. | Jacek Folkert | TŻ ŚLĄSK Św-ce | SŻ ŚLĄSK Św-ce | |
11. | Rafał Bagiński | TŻ ŚLĄSK Św-ce | SŻ ŚLĄSK Św-ce | 22.000 zł |
12. | Tomasz Krzykowski | TŻ ŚLĄSK Św-ce | SŻ ŚLĄSK Św-ce | |
13. | Tomasz Poprawski | BKS POLONIA Bydgoszcz | TŻ ISKRA Ostrów | bezpłatnie |
14. | Mirosław Korbel | BKS WANDA Kraków | SŻ ŚLĄSK Św-ce | bezpłatnie |
15. | Rafał Chiński | CKM WŁÓKNIARZ Cz-wa | SŻ ŚLĄSK Św-ce | bezpłatnie |
16. | Sebastian Kowolik | RKM Rybnik | SŻ ŚLĄSK Św-ce | bezpłatnie |
17. | Adam Łabędzki | WTS Wrocław | TŻ OPOLE | 50.000 zł |
18. | Marek Mróz | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | TŻ OPOLE | 30.000 zł |
19. | Sebastian Trumiński | LKŻ Lublin | TŻ OPOLE | bezpłatnie |
20. | Krzysztof Zieliński | TŻ OPOLE | LKŻ Lublin | bezpłatnie |
21. | Robert Woźniak | ŁTŻ Łódź | LKŻ Lublin | bezpłatnie |
22. | Dariusz Łowicki | KS UNIA Leszno | LKŻ Lublin | 5.000 zł |
23. | Artur Pietrzyk | CKM WŁÓKNIARZ Cz-wa | TŻ OPOLE | 60.000 zł |
24. | Robert Jucha | CKM WŁÓKNIARZ Cz-wa | ŻKS Krosno | 10.000 zł |
25. | Marcel Maliński | CKM WŁÓKNIARZ Cz-wa | ŁTŻ Łódź | bezpłatnie |
26. | Michał Ciurzyński | CKM WŁÓKNIARZ Cz-wa | KS VICTORIA ROLNICKI | bezpłatnie |
27. | Krzysztof Stempel | CKM WŁÓKNIARZ Cz-wa | KS VICTORIA ROLNICKI | bezpłatnie |
28. | Maciej Pietraszek | ZKS STAL Rzeszów | ŻKS Krosno | bezpłatnie |
29. | Paweł Grygolec | GKM Grudziądz | ŻKS Krosno | 26.000 zł |
30 | Bartosz Stanek | WTS Wrocław | KS VICTORIA ROLNICKI | bezpłatnie |
31. | Grzegorz Bednarski | ZKS STAL Rzeszów | KS VICTORIA ROLNICKI | bezpłatnie |
32. | Rafał Haj | ŁTŻ Łódź | KS VICTORIA ROLNICKI | bezpłatnie |
33. | Tomasz Zywertowski | KS PERGO Gorzów | ŁTŻ Łódź | 15.000 zł |
34. | Waldemar Szuba | WTS Wrocław | KS START Gniezno | 5.000 zł |
35. | Krzysztof Fliegert | ŁTŻ Łódź | BKS WANDA Kraków | 2.500 zł |
36. | Robert Mikołajczak | KS UNIA Leszno | TŻ ISKRA Ostrów | 3.000 zł |
37. | Mirosław Cierniak | WTS Wrocław | RKM Rybnik | 85.000 zł |
38. | Andrzej Szymański | KS UNIA Leszno | ZKŻ POLMOS Z. Góra | 20.000 zł |
39. | Sławomir Sitek | LKŻ Lublin | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
40. | Janusz Ślączka | TŻ ISKRA Ostrów | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
41. | Sławomir Derdziński | TŻ OPOLE | WSŻ GWARDIA W-wa | bezpłatnie |
KARENCJE ZAWODNIKÓW
1. | Marcin Kowalik | KS APATOR Toruń |
2. | Jarosław Kalinowski | KM INTER POLAN Rzeszów |
3. | Michał Sekreta | KM INTER POLAN Rzeszów |
4. | Robert Paśko | KM INTER POLAN Rzeszów |
5. | Przemysław Brucheiser | TŻ ISKRA Ostrów |
6. | Jacek Brucheiser | TŻ ISKRA Ostrów |
7. | Jan Krzystyniak | TŻ ISKRA Ostrów |
8. | Romuald Janusz | ŻKS Krosno |
9. | Antoni Skupień | ŻKS Krosno |
10. | Ryszard Klyk | TŻ OPOLE |
11. | Karol Lis | TŻ OPOLE |
12. | Jerzy Głogowski | LKŻ Lublin |
13. | Marcin Piec | ŁTŻ Łódź |
14. | Paweł Świerzb | ŁTŻ Łódź |
15. | Sławomir Figiel | ŁTŻ Łódź |
16. | Zbigniew Lech | ŁTŻ Łódź |
17. | Paweł Nizioł | KS PERGO Gorzów |
18. | Marcin Jeleńkowski | TS POLONIA Piła |
19. | Robert Kessler | TS POLONIA Piła |
20. | Marek Fojcik | RKM Rybnik |
21. | Krzysztof Mrowiec | RKM Rybnik |
22. | Bogusław Ficner | RKM Rybnik |
23. | Henryk Bem | RKM Rybnik |
24. | Krzysztof Pogoda | TŻ ŚLĄSK Św-ce |
25. | Krzysztof Bober | ZKS STAL Rzeszów |
26. | Tomasz Nowakowski | KS START Gniezno |
27. | Łukasz Załoga | KS START Gniezno |
28. | Marek Rypień | KS UNIA Leszno |
29. | Daniel Strzelbicki | KS UNIA Leszno |
30. | Dariusz Baliński | KS UNIA Leszno |
31. | Dariusz Grudniak | BKS WANDA Kraków |
32. | Zbigniew Waczyński | BKS WANDA Kraków |
33. | Sławomir Rypień | BKS WANDA Kraków |
34. | Mariusz Szulc | CKM WŁÓKNIARZ Cz-wa |
35. | Robert Kreczyński | GKS WYBRZEŻE Gdańsk |
36. | Jakub Niziołek | GKS WYBRZEŻE Gdańsk |
37. | Tomasz Ciupik | GKS WYBRZEŻE Gdańsk |
38. | Marcin Łęc | GKS WYBRZEŻE Gdańsk |
39. | Marcin Kamiński | GKS WYBRZEŻE Gdańsk |
40. | Wojciech Załuski | GKS WYBRZEŻE Gdańsk |
41. | Rafał Pyc | GKS WYBRZEŻE Gdańsk |
42. | Krzysztof Bażydło | GKS WYBRZEŻE Gdańsk |
43. | Piotr Pietsch | OTŻ KOLEJARZ Opole |
44. | Sylwester Dudkiewicz | OTŻ KOLEJARZ Opole |
45. | Dominik Żebrowski | OTŻ KOLEJARZ Opole |
2.CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa podał aktualną nazwę swojej drużyny:
RADSON MALMA WŁÓKNIARZ Częstochowa
Warszawa, 4.02.2000
Główna Komisja Sportu Żużlowego