Zarząd Główny
Główna Komisja Sportu Żużlowego
02-518 WARSZAWA
KOMUNIKAT NR 34/ 2000
LISTA TRANSFEROWA ZAWODNIKÓW SPORTU ŻUŻLOWEGO 2000 r.
Nazwisko i imię | Klub | Kwota transferowa | |
1. | Rygiel Mariusz | ŻKS Krosno | bezpłatnie |
2. | Stasik Arkadiusz | ŻKS Krosno | bezpłatnie |
3. | Winiarski Karol | ŻKS Krosno | bezpłatnie |
4. | Kiełbasa Wojciech | ŻKS Krosno | bezpłatnie |
5. | Janusz Romuald | ŻKS Krosno | bezpłatnie |
6. | Mordel Jerzy | LKŻ Lublin | bezpłatnie |
7. | Muszyński Marek | LKŻ Lublin | 8.000 zł |
8. | Sitek Sławomir | LKŻ Lublin | 20.000 zł |
9. | Cieślak Jarosław | LKŻ Lublin | 80.000 zł |
10. | Piszcz Tomasz | LKŻ Lublin | 85.000 zł |
11. | Trumiński Sebastian | LKŻ Lublin | 100.000 zł |
12. | Stenka Dariusz | TŻ OPOLE | 20.000 zł |
13. | Dudek Sławomir | TŻ OPOLE | bezpłatnie |
14. | Zieliński Krzysztof | TŻ OPOLE | 25.000 zł |
15. | Derdziński Sławomir | TŻ OPOLE | 30.000 zł |
16. | Pyzik Przemysław | TŻ OPOLE | bezpłatnie |
17. | Fliegert Krzysztof | ŁTŻ Łódź | 50.000 zł |
18. | Gortat Adam | ŁTŻ Łódź | 10.000 zł |
19. | Haj Rafał | ŁTŻ Łódź | 30.000 zł |
20. | Hućko Marek | ŁTŻ Łódź | 150.000 zł |
21. | Klimczak Sylwester | ŁTŻ Łódź | 5.000 zł |
22. | Łukaszewski Jarosław | ŁTŻ Łódź | 100.000 zł |
23. | Ryczek Marek | ŁTŻ Łódź | 300.000 zł |
24. | Woźniak Robert | ŁTŻ Łódź | 30.000 zł |
25. | Jąder Jakub | ŁTŻ Łódź | bezpłatnie |
26. | Kużdżał Robert | ŁTŻ Łódź | bezpłatnie |
27. | Lech Zbigniew | ŁTŻ Łódź | 15.000 zł |
28. | Węgrzyn Wojciech | RKM Rybnik | 70.000 zł |
29. | Padowski Piotr | RKM Rybnik | 50.000 zł |
30. | Tudzież Eugeniusz | RKM Rybnik | 25.000 zł |
31. | Kowolik Sebastian | RKM Rybnik | 20.000 zł |
32. | Sosna Eugeniusz | RKM Rybnik | 10.000 zł |
33. | Furgoł Marcin | RKM Rybnik | 5.000 zł |
34. | Pawliczek Adam | RKM Rybnik | bezpłatnie |
35. | Dados Robert | GKM Grudziądz | 400.000 zł |
36. | Knapp Grzegorz | GKM Grudziądz | 250.000 zł |
37. | Grygolec Paweł | GKM Grudziądz | 100.000 zł |
38. | Markuszewski Piotr | GKM Grudziądz | 50.000 zł |
39. | Osumek Rafał | GKM Grudziądz | 66.400 zł |
40. | Staszek Paweł | GKM Grudziądz | 150.000 zł |
41. | Baran Karol | ZKS STAL Rzeszów | 225.485 zł |
42. | Bednarski Grzegorz | ZKS STAL Rzeszów | 50.000 zł |
43. | Czarnik Sławomir | ZKS STAL Rzeszów | 225.485 zł |
44. | Domin Piotr | ZKS STAL Rzeszów | 50.000 zł |
45. | Golonka Łukasz | ZKS STAL Rzeszów | 225.485 zł |
46. | Kuciapa Maciej | ZKS STAL Rzeszów | 100.000 zł |
47. | Pietraszek Maciej | ZKS STAL Rzeszów | 225.485 zł |
48. | Rempała Tomasz | ZKS STAL Rzeszów | 230.000 zł |
49. | Rempała Grzegorz | ZKS STAL Rzeszów | 50.000 zł |
50. | Rybka Andrzej | ZKS STAL Rzeszów | 200.000 zł |
51. | Stachyra Janusz | ZKS STAL Rzeszów | 100.000 zł |
52. | Trojanowski Rafał | ZKS STAL Rzeszów | 165.000 zł |
53. | Winiarz Piotr | ZKS STAL Rzeszów | 150.000 zł |
54. | Wilk Rafał | ZKS STAL Rzeszów | bezpłatnie |
55. | Bober Krzysztof | ZKS STAL Rzeszów | 10.000 zł |
56. | Jabłoński Krzysztof | KS START Gniezno | bezpłatnie |
57. | Lisiak Mariusz | KS START Gniezno | bezpłatnie |
58. | Fajfer Tomasz | KS START Gniezno | bezpłatnie |
59. | Andrzejczak Łukasz | KS START Gniezno | bezpłatnie |
60. | Cieślewicz Dawid | KS START Gniezno | 60.000 zł |
61. | Związko Łukasz | KS START Gniezno | 50.000 zł |
62. | Gomólski Jacek | KS START Gniezno | 30.000 zł |
63. | Staszewski Mariusz | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | 35.764zł |
64. | Skórnicki Adam | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | 198.690 zł |
65. | Fijałkowski Dariusz | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | 50.000 zł |
66. | Chiński Rafał | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | 30.000 zł |
67. | Pietrzyk Artur | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | 300.000 zł |
68. | Jucha Robert | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | 50.000 zł |
69. | Drabik Sławomir | CKM WŁÓKNIARZ Częstochowa | bezpłatnie |
70. | Budzik Tomasz | ZKS UNIA Tarnów | 75.000 zł |
71. | Szczęch Paweł | ZKS UNIA Tarnów | 75.000 zł |
72. | Burza Stanisław | ZKS UNIA Tarnów | bezpłatnie |
73. | Kaczor Krzysztof | ZKS UNIA Tarnów | bezpłatnie |
74. | Petranow Georgi | ZKS UNIA Tarnów | bezpłatnie |
75. | Wardzała Robert | ZKS UNIA Tarnów | bezpłatnie |
76. | Bardecki Bartłomiej | WTS Wrocław | 120.000 zł |
77. | Baron Piotr | WTS Wrocław | 100.000 zł |
78. | Cierniak Mirosław | WTS Wrocław | 290.000 zł |
79. | Łabędzki Adam | WTS Wrocław | 100.000 zł |
80. | Łysowski Marcin | WTS Wrocław | 30.000 zł |
81. | Stanek Bartosz | WTS Wrocław | 30.000 zł |
82. | Szuba Waldemar | WTS Wrocław | 50.000 zł |
83. | Węgrzyk Mariusz | WTS Wrocław | 92.000 zł |
84. | Świder Krzysztof | WTS Wrocław | 75.000 zł |
85. | Baliński Damian | KS UNIA Leszno | 300.000 zł |
86. | Faryna Jacek | KS UNIA Leszno | bezpłatnie |
87. | Jankowski Roman | KS UNIA Leszno | 100.000 zł |
88. | Jąder Maciej | KS UNIA Leszno | 250.000 zł |
89. | Korolew Andrzej | KS UNIA Leszno | 170.000 zł |
90. | Łowicki Dariusz | KS UNIA Leszno | 60.000 zł |
91. | Łukaszewicz Tomasz | KS UNIA Leszno | 300.000 zł |
92. | Mikołajczak Robert | KS UNIA Leszno | 175.000 zł |
93. | Rempała Jacek | KS UNIA Leszno | 110.000 zł |
94. | Szymański Andrzej | KS UNIA Leszno | 170.000 zł |
95. | Woźniak Jacek | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 320.000 zł |
96. | Dera Marek | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 300.000 zł |
97. | Pecyna Krzysztof | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 300.000 zł |
98. | Duszyński Paweł | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 200.000 zł |
99. | Ułamek Sebastian | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 150.000 zł |
100. | Fajfer Adam | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 100.000 zł |
101. | Kempiński Robert | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 100.000 zł |
102. | MrózMarek | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 100.000 zł |
103. | Stormowski Paweł | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 30.000 zł |
104 | Załuski Wojciech | GKS WYBRZEŻE Gdańsk | 250.000 zł |
105 | Pawlikowski Łukasz | KS APATOR Toruń | 180.000 zł |
106 | Walczak Waldemar | KS APATOR Toruń | 75.000 zł |
107 | Zaremba Arkadiusz | KS APATOR Toruń | 20.000 zł |
108 | Kowalik Mirosław | KS APATOR Toruń | 250.000 zł |
109 | Słaboń Krzysztof | BKS POLONIA Bydgoszcz | bezpłatnie |
110 | Galczewski Piotr | BKS POLONIA Bydgoszcz | bezpłatnie |
111 | Poprawski Tomasz | BKS POLONIA Bydgoszcz | 50.000 zł |
112 | Robacki Michał | BKS POLONIA Bydgoszcz | 198.690 zł |
113 | Protasiewicz Piotr | BKS POLONIA Bydgoszcz | 115.240 zł |
114 | Dym Piotr | RKS KOLEJARZ Rawicz | 40.000 zł |
115 | Szmanda Mariusz | RKS KOLEJARZ Rawicz | 100.000 zł |
116 | Tołoczko Tomasz | RKS KOLEJARZ Rawicz | 5.000 zł |
117 | Pakosz Damian | RKS KOLEJARZ Rawicz | 50.000 zł |
118 | Jełowicki Rafał | RKS KOLEJARZ Rawicz | 40.000 zł |
119 | Okupski Krzysztof | RKS KOLEJARZ Rawicz | 25.000 zł |
120 | Krakowski Zbigniew | RKS KOLEJARZ Rawicz | 20.000 zł |
121 | Kruk Tomasz | RKS KOLEJARZ Rawicz | 39.738 zł |
122 | Cieślewicz Tomasz | KS PERGO Gorzów | 150.000 zł |
123 | Dąbrowski Marcin | KS PERGO Gorzów | 50.000 zł |
124 | Kwiatkowski Tomasz | KS PERGO Gorzów | 180.000 zł |
125 | Mudrecki Michał | KS PERGO Gorzów | bezpłatnie |
126 | Ludwicki Mateusz | KS PERGO Gorzów | bezpłatnie |
127 | Zywertowski Tomasz | KS PERGO Gorzów | 50.000 zł |
128 | Bajerski Tomasz | KS PERGO Gorzów | 268.231 zł |
129 | Malecha Karol | TŻ ISKRA Ostrów | 300.000 zł |
130 | Ślączka Janusz | TŻ ISKRA Ostrów | 150.000 zł |
131 | Matuszak Arkadiusz | TŻ ISKRA Ostrów | 30.000 zł |
132 | Kasprzak Zenon | TŻ ISKRA Ostrów | bezpłatnie |
133 | Kociemba Piotr | TŻ ISKRA Ostrów | bezpłatnie |
134 | Latosi Marek | TŻ ISKRA Ostrów | bezpłatnie |
135 | Łęcki Paweł | TŻ ISKRA Ostrów | bezpłatnie |
136 | Krzystyniak Jan | TŻ ISKRA Ostrów | 10.000 zł |
137 | Brucheiser Jacek | TŻ ISKRA Ostrów | bezpłatnie |
138 | Bas Krzysztof | SŻ ŚLĄSK Świętochłowice | bezpłatnie |
139 | Fliegert Dariusz | SŻ ŚLĄSK Świętochłowice | bezpłatnie |
140 | Niemczura Mariusz | BKS WANDA Kraków | 12.000 zł |
141 | Korbel Mirosław | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
142 | Włodarczyk Paweł | BKS WANDA Kraków | 15.000 zł |
143 | Piskorz Sławomir | BKS WANDA Kraków | 10.000 zł |
144 | Remian Marek | BKS WANDA Kraków | 5.000 zł |
145 | Borowiecki Paweł | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
146 | Rachwalik Dariusz | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
147 | Rudzki Marcin | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
148 | Przygódzki Robert | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
149 | Grudniak Dariusz | BKS WANDA Kraków | 5.000 zł |
150 | Waczyński Zbigniew | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
151 | Rypień Sławomir | BKS WANDA Kraków | bezpłatnie |
152 | Flis Robert | TS POLONIA Piła | 150.000 zł |
153 | Giżycki Mirosław | TS POLONIA Piła | 30.000 zł |
154 | Franków Mariusz | TS POLONIA Piła | 120.000 zł |
155 | Kowalski Rafał | TS POLONIA Piła | 20.000 zł |
156 | Kessler Robert | TS POLONIA Piła | 50.000 zł |
157 | Maciejewski Radosław | TS POLONIA Piła | bezpłatnie |
158 | Olszewski Jarosław | TS POLONIA Piła | bezpłatnie |
159 | Rzepka Andrzej | TS POLONIA Piła | bezpłatnie |
160 | Paśko Robert | KM INTER POLAN Rzeszów | bezpłatnie |
161 | Kalinowski Jarosław | KM INTER POLAN Rzeszów | 50.000 zł |
162 | Sekreta Michał | KM INTER POLAN Rzeszów | 50.000 zł |
Główna Komisja Sportu Żużlowego
Przewodniczący GKSŻ
Andrzej GRODZKI
Warszawa, 5.12.2000