1980-07-20
Stal Toruń
- Polonia Bydgoszcz 66 : 42
Nr Start |
NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA |
B I E G I |
PKT IND |
C Z A S |
|||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | nom | 7 | 8 | 9 | 10 | nom | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||||
KLUB | Goście | 3 | 6 | 8 | 9 | 11 | 13 | 14 | 18 | 21 | 23 | 26 | 27 | 28 | 31 | 34 | 36 | 39 | 42 | ||
1 | Gluecklich Henryk | 3 | 2 | 2 |
2 |
1 | 2 | 12 | 73,20 | ||||||||||||
2 | Bukiej Paweł | 0 | 1 | - | 1' | 1' | 3+2 | 72,80 | |||||||||||||
3 | Ziarnik Marek | 3 | 2 |
d |
1' | 2 | 1' | 9+2 | 72,40 | ||||||||||||
4 | Tymiński Waldemar | 0 | - | - | - | w | 0 | 72,20 | |||||||||||||
5 | Maroszek Andrzej | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 73,00 | |||||||||||||
6 | Głowacki Krzysztof | 2 | 3 | 0 | 2 | D)1' | 8+1 | 72,80 | |||||||||||||
7 | Bembnista Władysław | 0 | 1' | 1+1 | 76,20 | ||||||||||||||||
8 | Wełnicki Ireneusz | 0 | A) 1 | B) 0 | 0 | 1 | 73,80 | ||||||||||||||
R | Bizoń Zbigniew | C) 0 | D) 1 | 1 | 73,40 | ||||||||||||||||
KLUB |
Gospodarze |
3 | 6 | 10 | 15 | 19 | 23 | 28 | 30 | 33 | 37 | 40 | 45 | 50 | 53 | 56 | 60 | 63 | 66 | 73,00 | |
9 | Miastkowski Eugeniusz | 2 | 2 | 3 | B)2' | 3 | 12+1 | 73,20 | |||||||||||||
10 | Słowiński Zygmunt | D)1' | A)2' | u | - | 0 | 3+2 | 74,40 | |||||||||||||
11 | Kwiatkowski Krzysztof | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | 73,60 | |||||||||||||
12 | Woźnicki Jan | C)1' | - | 1 | 0 | 0 | 2+1 | 74,40 | |||||||||||||
13 | Kniaź Jerzy | 1 | 1 | - | 0 | - | 2 | 73,60 | |||||||||||||
14 | Olkiewicz Adam | 3 | - | 0 | - | - | 3 | 74,40 | |||||||||||||
15 | Wiśniewski Tadeusz | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 8 | 73,80 | |||||||||||||
16 | Żabiałowicz Wojciech | 3 | B) 3 | 3 | A) 3 | 3 | 3 | 18 | 73,60 | ||||||||||||
R | Miastkowski Czesław | D) 2' | C) 2' | 4+2 | |||||||||||||||||
sędzia |
R. Siwiak |
||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start D - Defekt U - Upadek W - Wykluczenie SU-Spowodował U SS - Świeca Start P - Powtórka Biegu F - Falstart (nierówny start) CZ - Przekroczenie Czasu 2 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
A | B | A | B | A | B | kask
Ż / B |
A | B | A | B | kask
Ż / B |
A | B | A | B | A | B |
Goście Kask Ż / B Nr: 1-7 |
||
C | D | C | D | C | D | tor A / C |
C | D | C | D | tor B / D |
C | D | C | D | C | D | ||||
B | A | B | A | B | A | kask
C / N |
B | A | B | A | kask
C / N |
B | A | B | A | B | A |
Gospodarze Kask C / N Nr: 9-15 |
|||
D | C | D | C | D | C | tor B / D |
D | C | D | C | tor A / C |
D | C | D | C | D | C |
Wyniki dzięki uprzejmości
Roberta Leśniewicza