1980-05-11
Stal Toruń - ROW Rybnik 62 : 46
Nr Start |
NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA |
B I E G I |
PKT IND |
C Z A S |
|||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | nom | 7 | 8 | 9 | 10 | nom | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||||
KLUB | Goście | 3 | 8 | 9 | 12 | 13 | 18 | 19 | 20 | 23 | 26 | 30 | 31 | 32 | 33 | 35 | 36 | 41 | 46 | ||
1 | Tkocz Andrzej | 3 | 2' | 3 | 1 |
d |
3 | 12+1 | 71,10 | ||||||||||||
2 | Klimowicz Bronisław | 0 | 0 | - | - | 1 | 1 | 71,20 | |||||||||||||
3 | Nowak Jan | 2' | w | - | - | - | 2+1 | 72,00 | |||||||||||||
4 | Kilian Stanisław | 3 | 1 | 3 | 0 | u | 7 | 72,20 | |||||||||||||
5 | Szczepanik Grzegorz | d | 1 | 2 | 0 | - | 3 | 73,20 | |||||||||||||
6 | Brachmański Piotr | 1 | 0 | 1 | - | - | 2 | 72,40 | |||||||||||||
7 | Fojcik Antoni | 3 | 3 | 1 | 2 | 3 | 12 | 73,80 | |||||||||||||
8 | Skupień Antoni | A) 1 | 0 | B) 1 | 1 | 2' | 2' | 7+2 | 73,00 | ||||||||||||
R | Szymański Ryszard | C) 0 | D) 0 | 0 | 73,20 | ||||||||||||||||
KLUB |
Gospodarze |
3 | 4 | 9 | 12 | 17 | 18 | 23 | 28 | 31 | 34 | 36 | 41 | 46 | 51 | 55 | 60 | 61 | 62 | 73,20 | |
9 | Miastkowski Eugeniusz | 2 | 2' | d | 2' | 1 | 7+2 | 72,20 | |||||||||||||
10 | Makowski Marek | 1' | 2 | 3 | 2 | 1 | 9+1 | 74,00 | |||||||||||||
11 | Plewiński Janusz | d | 0 | - | - | - | 0 | 73,20 | |||||||||||||
12 | Słowiński Zygmunt | 1 | 1 | u | - | 0 | 2 | 74,00 | |||||||||||||
13 | Kniaź Jerzy | 2' | - | 2 | 2' | 0 | 6+2 | 73,80 | |||||||||||||
14 | Kwiatkowski Krzysztof | 3 | 2' | 1' | 3 | 3 | 12+2 | 72,00 | |||||||||||||
15 | Wiśniewski Tadeusz | 1' | 1 | 3 | 5+1 | 73,40 | |||||||||||||||
16 | Żabiałowicz Wojciech | 3 | B) 3 | 3 | A) 3 | 3 | 2' | 17+1 | 73,40 | ||||||||||||
R | Woźnicki Jan | D) 2' | C) 2' | 4+2 | |||||||||||||||||
sędzia |
Ryszard Bielecki |
||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start D - Defekt U - Upadek W - Wykluczenie SU-Spowodował U SS - Świeca Start P - Powtórka Biegu F - Falstart (nierówny start) CZ - Przekroczenie Czasu 2 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
A | B | A | B | A | B | kask
Ż / B |
A | B | A | B | kask
Ż / B |
A | B | A | B | A | B |
Goście Kask Ż / B Nr: 1-7 |
||
C | D | C | D | C | D | tor A / C |
C | D | C | D | tor B / D |
C | D | C | D | C | D | ||||
B | A | B | A | B | A | kask
C / N |
B | A | B | A | kask
C / N |
B | A | B | A | B | A |
Gospodarze Kask C / N Nr: 9-15 |
|||
D | C | D | C | D | C | tor B / D |
D | C | D | C | tor A / C |
D | C | D | C | D | C |
Wyniki dzięki uprzejmości
Roberta Leśniewicza