1980-04-13
Stal Toruń - Wybrzeże Gdańsk 63 : 45
Nr Start |
NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA |
B I E G I |
PKT IND |
C Z A S |
|||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | nom | 7 | 8 | 9 | 10 | nom | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||||
KLUB | Goście | 3 | 7 | 10 | 11 | 12 | 16 | 17 | 19 | 23 | 25 | 27 | 28 | 31 | 36 | 37 | 40 | 42 | 45 | ||
1 | Plech Zenon | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 18 | 71,00 | ||||||||||||
2 | Kołodziejczyk Andrzej | 0 | 1 | - | - | B)- | 1 | 71,50 | |||||||||||||
3 | Marynowski Andrzej | 3 | 0 |
1 |
2 | 1 | 0 | 7 | 71,20 | ||||||||||||
4 | Fede Krzysztof | 1 | - | 0 | 0 | - | 1 | 74,80 | |||||||||||||
5 | Skrobisz Bogdan | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 12 | 71,30 | |||||||||||||
6 | Jakoniuk Witold | 0 | 0 | 0 | u | 0 | 0 | 71,80 | |||||||||||||
7 | Landowski Benedykt | w | 0 | 0 | 71,70 | ||||||||||||||||
8 | Berliński Mirosław | 1 | A) 1 | 1 | B) 1 | 2' | 6+1 | 72,30 | |||||||||||||
R | Kołacki Janusz | C) 0 | D) 0 | 0 | 74,00 | ||||||||||||||||
KLUB |
Gospodarze |
3 | 5 | 8 | 13 | 18 | 20 | 25 | 29 | 31 | 35 | 39 | 44 | 47 | 48 | 53 | 56 | 60 | 63 | 72,10 | |
9 | Ząbik Jan | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 13 | 72,50 | |||||||||||||
10 | Kniaź Jerzy | 1' | 2' | 1 | 1 | - | 5+2 | 72,80 | |||||||||||||
11 | Miastkowski Eugeniusz | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 8 | 71,80 | |||||||||||||
12 | Słowiński Zygmunt | u | - | - | - | - | 0 | 72,60 | |||||||||||||
13 | Plewiński Janusz | 2 | 2' | w | - | 1' | 5+2 | 73,60 | |||||||||||||
14 | Kwiatkowski Krzysztof | 1' | - | 2 | 1' | 2' | 6+3 | 73,00 | |||||||||||||
15 | Makowski Marek | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 73,00 | ||||||||||||||
16 | Żabiałowicz Wojciech | 3 | B) 3 | 3 | A) 3 | 3 | 2 | 17 | 71,20 | ||||||||||||
R | Woźnicki Jan | D) 2' | C) 2' | 1 | 5+2 | ||||||||||||||||
sędzia |
W. Kowalski |
||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start D - Defekt U - Upadek W - Wykluczenie SU-Spowodował U SS - Świeca Start P - Powtórka Biegu F - Falstart (nierówny start) CZ - Przekroczenie Czasu 2 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
A | B | A | B | A | B | kask
Ż / B |
A | B | A | B | kask
Ż / B |
A | B | A | B | A | B |
Goście Kask Ż / B Nr: 1-7 |
||
C | D | C | D | C | D | tor A / C |
C | D | C | D | tor B / D |
C | D | C | D | C | D | ||||
B | A | B | A | B | A | kask
C / N |
B | A | B | A | kask
C / N |
B | A | B | A | B | A |
Gospodarze Kask C / N Nr: 9-15 |
|||
D | C | D | C | D | C | tor B / D |
D | C | D | C | tor A / C |
D | C | D | C | D | C |
Wyniki dzięki uprzejmości
Roberta Leśniewicza